INPRO wprowadza do sprzedaży dwie nowe inwestycje - Media - INPRO S.A.
Inpro
INPRO wprowadza do sprzedaży dwie nowe inwestycje
19paź2020

INPRO wprowadza do sprzedaży dwie nowe inwestycje

Trójmiejski deweloper INPRO poszerzył swoją ofertę o dwie nowe inwestycje mieszkaniowe. Pierwsza z nich jest kolejnym, czwartym już etapem popularnego gdańskiego osiedla OPTIMA. Druga jest kontynuacją położonej w gdańskiej dzielnicy Kokoszki kameralnej inwestycji Start. W ramach tych dwóch przedsięwzięć do sprzedaży trafiły łącznie 283 lokale.

Nowością w ofercie INPRO jest wprowadzony właśnie do sprzedaży kolejny etap osiedla OPTIMA. W ramach IV zadania inwestycyjnego powstaną 124 lokale o funkcjonalnych powierzchniach liczących od 28 do 69 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się już od ok. 6 700 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy tego etapu inwestycji planowane jest na koniec sierpnia 2022 roku.

OPTIMA powstaje w gdańskiej dzielnicy Jasień, zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta. W ramach kompleksu zaplanowano wiele atrakcyjnych udogodnień takich jak duży plac zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne boisko czy zewnętrzna siłownia. Osiedle wyróżnia się licznymi terenami zielonymi i elementami małej architektury oraz urokliwym oczkiem wodnym. Na terenie inwestycji powstał też budynek handlowo-usługowy, w którym funkcjonuje m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 oraz sklep sieci Żabka.

Kolejną nowością w ofercie INPRO jest II etap osiedla Start. W ramach tej fazy projektu powstaną łącznie 4 budynki, obejmujące 159 mieszkań o powierzchniach liczących od 39 do 76 mkw. Lokale dostępne są w cenach już od ok. 6 900 zł brutto za mkw. Planowane zakończenie budowy tego etapu inwestycji przypada na koniec września 2022 roku.

Osiedle Start wyróżnia się nowoczesną, a jednocześnie bardzo kameralną zabudową. W ramach kompleksu zaplanowano atrakcyjne udogodnienia, takie jak podziemne hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi, boksy służące do przechowywania rzeczy czy plac zabaw zaprojektowany w częściach wspólnych osiedla. Dodatkowo na parterze jednego z budynków powstanie część handlowo-usługowa. Osiedle Start zlokalizowane jest w dzielnicy Kokoszki w Gdańsku.  Obszar ten posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę, pozwalającą na wygodne poruszanie się po mieście, a dojazd do ścisłego centrum zajmuje jedyne 15 minut.

„Klienci docenią naszą ofertę ze względu na konkurencyjne ceny w stosunku do standardu osiedli oraz ich lokalizacji. Mieszkania realizowane w ramach inwestycji OPTIMA oraz Start cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego podjęliśmy decyzję, o wprowadzeniu do sprzedaży ich kolejnych etapów Pragniemy, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana, tak, aby każdy poszukujący mógł bez problemu znaleźć lokal odpowiadający jego potrzebom” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A.

W aktualnej ofercie Grupa INPRO (INPRO S.A. oraz Domesta Sp. z o.o.) posiada ponad 600 mieszkań, domów oraz lokali użytkowych.

Zobacz pozostałe informacje prasowe

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży