Nowa inwestycja od INPRO – osiedle Brawo 2 w sprzedaży - Media - INPRO S.A.
Inpro
Nowa inwestycja od INPRO – osiedle Brawo 2 w sprzedaży
12kwi2021

Nowa inwestycja od INPRO – osiedle Brawo 2 w sprzedaży

Deweloper INPRO S.A. wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Brawo 2 powstającą w Pruszczu Gdańskim. Kompleks będzie składał się z 2 budynków obejmujących łącznie 91 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 38 do 120 mkw. Eleganckie i prestiżowe osiedle o ponadczasowej architekturze wyposażone zostanie w liczne udogodnienia, m.in. bawialnię, plac zabaw oraz wewnętrzny dziedziniec. Planowany termin zakończenia budowy to 30 października 2022 roku.

 

Osiedle Brawo 2 to prestiżowa inwestycja, w ramach której zaprojektowano dwa 4-piętrowe budynki. W skład kompleksu będą wchodziły mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach mierzących od 38 do 120 mkw. Do lokali znajdujących się na parterze przynależeć będą przydomowe ogródki, a do mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach przewidziano przestronne, słoneczne balkony.

Brawo 2 oferuje wysoki standard wykończenia budynków oraz atrakcyjne udogodnienia. W ramach inwestycji powstaną dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 prywatnych miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów. Dodatkowo zaprojektowano naziemny parking, który pomieści łącznie 51 samochodów. Wszystkie budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, boxy, wózkarnie i rowerownie. W ramach osiedla powstanie bawialnia oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji będą znajdować się również miejsca postojowe dla rowerów. Pomiędzy budynkami utworzony zostanie wewnętrzny dziedziniec, idealnie nadający się do codziennego wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Kompleks będzie monitorowany, a dostęp na jego teren ograniczy szlaban wjazdowy.

Osiedle Brawo 2 powstaje w Pruszczu Gdańskim, oddalonym od centrum Gdańska o zaledwie 20 minut drogi. Dookoła kompleksu znajduje się wiele terenów zielonych tworzących idealną przestrzeń do niedzielnych spacerów z rodziną czy codziennej aktywności fizycznej. Położenie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskość natury i wygodny dostęp do bogatej w liczne punkty handlowo-usługowe infrastruktury. Znajdujące się w bliskim sąsiedztwie kompleksu przedszkole oraz żłobek będą stanowiły doskonałe udogodnienie dla wszystkich młodych rodziców.

Brawo 2 to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią przede wszystkim wysoką jakość i wygodę. Atrakcyjne udogodnienia, bogata infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy, a także świetne połączenia komunikacyjne z obszarem Trójmiasta sprawią, że mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do wszystkich miejsc pierwszej potrzeby w zasięgu ręki. Niska zabudowa osiedla zagwarantuje poczucie prywatności i kameralności, a wewnętrzny dziedziniec stanie się idealnym miejscem do codziennego odpoczynku dla wszystkich mieszkańców – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MS 15 Architektura, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A. Ceny lokali kształtują się w przedziale od ok. 7250 zł do ok. 8300 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to 30 października 2022 roku.

Zobacz pozostałe informacje prasowe

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży