Apartamenty wykończone pod klucz Synteza Miasta Gdańsk

SYNTEZA MIASTA to wysoka funkcjonalność przestrzeni prywatnych i wspólnych.

Projekt wyróżnia się licznymi, nowoczesnymi udogodnieniami, ponadprzeciętną, modernistyczną architekturą i niezwykle kameralnym charakterem.

Osiedle położone jest w wyjątkowej lokalizacji – przy ul. Szarej w gdańskiej dzielnicy Siedlce, zaledwie 3 km od popularnego Głównego Miasta Gdańsk, stanowiącego serce Trójmiasta. Takie umiejscowienie inwestycji stwarza wygodne warunki komunikacyjne oraz zagwarantuje mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej.

Kameralna zabudowa

SYNTEZA MIASTA to inwestycja, którą wyróżnia wyjątkowa architektura i prawdziwie kameralny charakter. Projekt składa się wyłącznie z jednego budynku o niskiej, 4-piętrowej zabudowie.

Wewnątrz obiektu zaplanowano powstanie 51 mieszkań oraz 86 apartamentów dostosowanych pod wynajem długo- lub krótkoterminowy. W ramach inwestycji powstaną lokale 1-, 2-, 3- oraz 4- pokojowe o powierzchniach liczących od 23,04 do 78,38 m2.

Dodatkowo w budynku funkcjonować będą 2 lokale handlowo-usługowe.

Modernizm, który nigdy się nie starzeje

Projekt SYNTEZA MIASTA został opracowany tak, aby idealnie przenikać się stylistycznie z otaczającą go gdańską tkanką miejską. Jego modernistyczny charakter oparty jest na wykorzystaniu połączenia prostych brył, zastosowaniu czerwonej cegły uzupełnionej o czarne elementy wykończeniowe oraz liczne przeszklenia. Co ważne całość została dopełniona bogatą roślinnością.

Tarasy i balkony

Szkło i zieleń – to naturalne połączenie doskonale dopełnia architekturę budynku. Przeszklone balkony zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz.

Urokliwy wewnętrzny dziedziniec

Budynek swoim układem tworzyć będzie naturalną osłonę wokół osiedla, dając mieszkańcom oddzielone od reszty miasta miejsce do wypoczynku, które pozwoli w spokoju cieszyć się pięknym otoczeniem. W obszarze dziedzińca znajdą się inspirujące rzeźby i zieleń.  

Recepcja

Dużym ułatwieniem dla mieszkańców oraz gości inwestycji będzie recepcja zaprojektowana w holu głównym budynku.

Strefa fitness

Regularna aktywność fizyczna pozwala utrzymać w dobrej formie zarówno naszą sylwetkę, jak i samopoczucie. Dlatego z myślą o przyszłych mieszkańcach inwestycji, którzy chętnie wykorzystują swój wolny czas na ćwiczenia, projektanci osiedla przewidzieli specjalną strefę fitness, pozwalającą na wykonywanie treningów dosłownie o krok od domu.

Pralnia

Na kondygnacji parteru projektu SYNTEZA MIASTA będzie znajdowała się pralnia, stanowiąca szczególnie ważne udogodnienie dla gości przebywających w budynku w ramach najmu krótkoterminowego.

Podziemne parkingi

W ramach inwestycji powstanie hala garażowa obejmująca 69 miejsc postojowych, w tym 3 miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Przykładowa aranżacja apartamentu
Przykładowa aranżacja apartamentu
Przykładowa aranżacja apartamentu

Apartamenty wykończone pod klucz
wraz opcjonalną pełną obsługą wynajmu

Wszystkie lokale w ramach inwestycji zostaną w pełni wykończone
i wyposażone
z dbałością o każdy szczegół i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, tak, aby odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli mieszkań i ich gości.

INPRO zapewnia opcjonalną pełną obsługę wynajmu apartamentu, zarządzaną przez profesjonalną firmę w imieniu właścicieli w ramach najmu krótko- i długoterminowego.

Zobacz więcej wizualizacji inwestycji Synteza Miasta

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Dowiedz się więcej o lokalizacji inwestycji Synteza Miasta

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży