Nowa oferta na osiedlu Wróbla Staw Domy - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
02paź2020

Nowa oferta na osiedlu Wróbla Staw Domy

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domów szeregowych na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Nieruchomości są już ukończone, gotowe do odbioru i zamieszkania od zaraz.

Domy charakteryzują się niskim kosztem utrzymania dzięki instalacji solarnej i rekuperacji ciepła. Zainstalowane panele solarne zapewniają uzyskiwanie energii cieplnej z promieni słonecznych i pozyskanie ciepłej wody użytkowej, ograniczając zużycie gazu ziemnego. Wentylacja mechaniczna z centralą rekuperacyjną pozwala na wymianę zużytego powietrza z domu na czyste, świeże przy jednoczesnym odzyskiwaniu energii cieplnej.

Oferowane domy liczą od 318 do 360 mkw. Każdy z nich posiada taras, ogród, podziemny garaż mieszczący dwa samochody i wiele dodatkowych udogodnień.

Domy szeregowe Wróbla Staw powstały w ramach etapu „E” i stanowią ostatnią fazę budowy tego projektu. Całe osiedle jest w pełni gotowe do użytku, a mieszkańcy już teraz mogą korzystać z jego atrakcyjnych części wspólnych obejmujących małą architekturę, duży plac zabaw czy wielofunkcyjne boisko.

Zobacz ofertę sprzedaży gotowych domów

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży