Osiedle RYTM w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży! - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Osiedle RYTM w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!
02lip

Osiedle RYTM w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji – Osiedla RYTM, zlokalizowanego przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku.

W ramach osiedla powstaną 2 budynki mieszczące łącznie 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 m2.

Projekt wyróżnia się nowoczesną, elegancką architekturą, bogatą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. Na terenie inwestycji powstanie m.in. 2-poziomowa hala garażowa, wózkarnie, rowerownie, boksy do przechowywania rzeczy, a także dostępna dla wszystkich mieszkańców sala fitness oraz klub stanowiący idealne miejsce do wypoczynku czy integracji z sąsiadami.

Dużym atutem inwestycji jest również jej lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie działa Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole. W zasięgu 3-minutowego spaceru znajduje się las należący do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia. Lokalizacja osiedla umożliwi mieszkańcom wygodne dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w okolicy Trójmiasta i nie tylko dzięki funkcjonującemu w pobliżu przystankowi autobusowemu, ale też stacji PKM, obwodnicy czy też lotnisku.

Planowany termin zakończenia budowy to lipiec 2023 r.

Dowiedz się więcej o inwestycji RYTM

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży