Nowe osiedle Prolog Olsztyn

Osiedle PROLOG powstaje w Olsztynie, przy ul. Cichej.

Inwestycja będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą, licznymi udogodnieniami zapewniającymi wysoki standard życia oraz atrakcyjną lokalizacją, gwarantującą m.in. łatwy dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej.

Rozpocznij nowy rozdział swojego życia - zamieszkaj wygodnie na osiedlu PROLOG.

Nowoczesne osiedle

z widokiem na okolicę

Inwestycja PROLOG powstanie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu utworzone zostaną trzy budynki. Każdy z nich składał się będzie z jednej kondygnacji podziemnej (mieszczącej halę garażową) oraz 8 kondygnacji naziemnych, zapewniających widok na panoramę miasta.

I zadanie inwestycyjne

W pierwszej fazie budowy osiedla powstanie 1 budynek wielorodzinny mieszczący 70 lokali mieszkalnych. Projekt przewiduje utworzenie 2-, 3- oraz 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40 do 106 m2.

II zadanie inwestycyjne

W drugiej fazie budowy inwestycji zaplanowano dwa budynki obejmujące łącznie 124 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe.

Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą od 26 do 93 m2. W ofercie II zadania inwestycyjnego znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe, dzięki czemu każdy może znaleźć przestrzeń idealną dla siebie. 

Tarasy i balkony

Mieszkańcy inwestycji PROLOG będą mogli pozostać w stałym kontakcie z naturą, dzięki przynależącym do lokali powierzchniom dodatkowym.

Mieszkania położone na najniższych kondygnacjach mieszkalnych będą posiadały zielone tarasy, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przeszklone balkony.

Udogodnienia

Wszystkie obiekty będą wyposażone w nowoczesne windy. W budynkach utworzone zostaną 194 boksy do przechowywania, a w częściach podziemnych powstanie także pomieszczenie do konserwacji rowerów oraz rowerownie.

Miejsca postojowe

W każdym z budynków przewidziano utworzenie hali garażowej. Łącznie w podziemnych kondygnacjach powstanie 145 miejsc postojowych.

Dodatkowo na terenie inwestycji zaplanowano naziemne parkingi obejmujące 114 miejsc naziemnych (w tym 4 miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Stacja ładowania

pojazdów elektrycznych

Elektryczne pojazdy to ekologiczny i ekonomiczny środek transportu, nic więc dziwnego, że stale zyskują na popularności.

Z myślą o posiadaczach samochodów elektrycznych projektanci INPRO przewidzieli na terenie osiedla stację ładowania dostępną dla wszystkich jego mieszkańców.

Zielony teren rekreacyjny

W ramach osiedla powstanie przestrzeń do wypoczynku w postaci zielonych terenów rekreacyjnych wzbogaconych o elementy małej architektury. Mieszkańcy w wolnym czasie będą mogli wygodnie wypoczywać na ławkach czy spacerować w otoczeniu zieleni.

Dodatkowo pomiędzy budynkami znajdować się będą stojaki na rowery.

Beztroska zabawa

PROLOG to osiedle przyjazne rodzinom. Z myślą o jego najmłodszych mieszkańcach na terenie inwestycji powstanie wieloelementowy plac zabaw pozwalający na bezpieczną i beztroską zabawę.

Lokale usługowe

na terenie osiedla

W trosce o codzienny komfort mieszkańców na terenie inwestycji przewidziano utworzenie 2 lokali o charakterze handlowo-usługowym, które zapewnią mieszkańcom bezpośredni dostęp do infrastruktury usługowej. Dodatkowo na osiedlu funkcjonował będzie paczkomat.

Czuj się bezpiecznie

Pragnąc zapewnić mieszkańcom inwestycji codzienne poczucie bezpieczeństwa, strefy wejściowe i wjazdowe osiedla zostaną zabezpieczone szlabanem sterowanym automatycznie na pilota, a także objęte stałym monitoringiem.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Dowiedz się więcej o lokalizacji inwestycji Prolog

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 36 lat swojej działalności uzyskałapozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim. Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Poznaj historię INPRO S.A. Zobacz zrealizowane inwestycje

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży