Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wygodne położenie

W promieniu do 1 km od inwestycji znajdują się wszystkie ważne w życiu codziennym miejsca, m.in.: przedszkole, szkoły podstawowe i średnie, boisko Orlik, plac zabaw, apteki, przychodnie, placówki pocztowe, a także sklepy spożywcze sieci Biedronka czy Lidl.

Bogato rozbudowana centralna część miasta, skrywająca w malowniczych uliczkach liczne miejsca rozrywki, restauracje, a także wypełnione zielenią parki, znajduje się w odległości zaledwie 2,5 km od osiedla PROLOG.

Możliwości komunikacyjne

Poza dostępem do lokalnej infrastruktury handlowej i usługowej okolicy położenie inwestycji umożliwia także sprawną komunikację z pozostałymi obszarami miasta.

Wygodną komunikację po mieście zagwarantują znajdujące się w zasięgu 300 m przystanki autobusowe obsługujące linie 116, 124 oraz 131. Główny punkt komunikacyjny łączący dworzec kolejowy, autobusowy oraz tramwajowy znajduje się zaledwie 1,5 km drogi od inwestycji.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży