Inpro

Harmonogram na plus. Wybierz swoje mieszkanie i poznaj atrakcyjny system płatności INPRO

Zakup nowego mieszkania, Rynek kredytowy, Rynek nieruchomości w Trójmieście

27lut2023
Powrót do bloga

Harmonogram na plus. Wybierz swoje mieszkanie i poznaj atrakcyjny system płatności INPRO

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym to poważna inwestycja, która poprzedzona jest szeregiem przygotowań. Nowi nabywcy sprawdzają wiarygodność dewelopera, lokalizację inwestycji, szczegóły dotyczące projektu budowy i w końcu decydują się na zakup. Następnie zapoznają się z dostępnymi systemami płatności za mieszkanie i w zależności od źródeł finansowania wybierają jeden z nich. Pożądanym rozwiązaniem przy zawieraniu umowy deweloperskiej jest korzystny system płatności, np. 30/70. Na czym on polega?

 

Zapłać za mieszkanie w transzach

Oczywiście, najprostszą sytuacją w przypadku zakupu mieszkania jest transakcja gotówkowa, a więc rozwiązanie, które zakłada, że klient posiada dostępne środki na nieruchomość i w każdym momencie może ją opłacić. Nie wszyscy jednak mogą pozwolić sobie na taki wydatek, dlatego niektórzy deweloperzy wprowadzili atrakcyjne rozwiązania, które pozwalają zapłacić za mieszkanie w transzach. Jest to możliwe w momencie, gdy nabywana nieruchomość jest jeszcze w budowie. Klienci INPRO, decydując się na zakup w ramach inwestycji RYTM, KONCEPT lub OPTIMA, mogą skorzystać obecnie z harmonogramu spłat w systemie 30/70. Oznacza to, że płatność za mieszkanie podzielona jest na dwie transze. Pierwsza wynosi odpowiednio 30% ceny mieszkania przy podpisaniu umowy, natomiast pozostałe 70% klient wpłaca dopiero przy odbiorze nieruchomości.

Z atrakcyjnego systemu wpłat można skorzystać w przypadku VI etapu naszej flagowej, gdańskiej inwestycji – OPTIMA.

Harmonogram 30/70 – jakie są zalety tego systemu płatności?

Dzięki takiemu rozwiązaniu nabywcy mogą zyskać czas na ustalenie formalności z bankiem, negocjacje kredytu hipotecznego czy też zgromadzenie pozostałych 70% środków. Mogą też spokojnie obserwować postępy budowy, żeby w momencie odbioru mieszkania zapłacić za gotowy produkt. Dla dewelopera sprzedaż mieszkań w tego typu systemie jest mniej atrakcyjna, ponieważ budowa finansowana jest z jego własnych środków. Umożliwienie skorzystania z oferty 30/70 jest jednak potwierdzeniem stabilnej sytuacji finansowej firmy i podnosi jej wiarygodność.

Rozwiązanie „Harmonogram na plus” oferujemy obecnie klientom zainteresowanym kupnem wybranych nieruchomości w Gdańsku. Z atrakcyjnego systemu wpłat można skorzystać w przypadku osiedla Koncept, powstającego w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, osiedla Rytm, budowanego w dzielnicy Matarnia, oraz VI etapu naszej flagowej, gdańskiej inwestycji – OPTIMA.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Koncept Gdańsk Ujeścisko-Łostowice
Rytm Gdańsk Matarnia
Zadanie VI Optima Gdańsk Jasień

Z atrakcyjnego systemu wpłat można skorzystać w przypadku osiedla Rytm, budowanego w dzielnicy Matarnia.


nowe mieszkania mieszkania Gdańsk nowe osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży