Inpro

Kreatywnie i bezpiecznie - innowacyjny plac zabaw na osiedlu Harmonia Oliwska w Gdańsku

Zakup nowego mieszkania

25lis2021
Powrót do bloga

Kreatywna i bezpieczna przestrzeń

Plac zabaw na osiedlu Harmonia Oliwska to niespotykane dotąd połączenie labiryntu, parku linowego i toru przeszkód w jednym. Jego wielofunkcyjność zapewnia wspaniałą rozrywkę dzieciom w każdym wieku. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne – zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na stały dopływ świeżego powietrza wewnątrz, a jego najbardziej nasłoneczniona strona została dodatkowo osłonięta perforowaną sklejką zapewniającą odpowiednie zacienienie, jak i swobodne wydostawanie się ciepła na zewnątrz w upalne dni

Ochrona przed słońcem

Na osiedlu Harmonia Oliwska znajduje się łącznie 5 stref placów zabaw i rekreacji, zawierających różne rodzaje urządzeń. Mieszkańcy i ich dzieci mają zatem możliwość wyboru miejsca zabawy zgodnie z ich preferencjami względem migracji słońca. Wokół samego placu zabaw zasadzone są również drzewa, które w perspektywie najbliższych lat zagwarantują naturalny cień bawiącym się dzieciom.

Zadowolenie mieszkańców

Zapytaliśmy mieszkańców osiedla, co sądzą na temat tego nowoczesnego rozwiązania dla dzieci. 55% pytanych oceniło wysoko i bardzo wysoko projekt placu zabaw pod względem estetyki i funkcjonalności, a większość głosujących uznała, że konstrukcja spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Ankieta pokazała również, że korzystanie z placu zabaw to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez 50% najmłodszych mieszkańców inwestycji.

Osiedla przyjazne dzieciom

Spółka INPRO od lat na swoich osiedlach tworzy kreatywne przestrzenie do zabawy dla dzieci. Strefy wspólnej rekreacji sprzyjają zawiązywaniu długotrwałych relacji między dziećmi, a wymyślne konstrukcje placów zabaw i ich bogate wyposażenie wspomagają wyobraźnię i umiejętność kreatywnego myślenia. INPRO dba więc o to, by zapewnić dzieciom doskonałe warunki do zabawy, nauki i integracji, troszcząc się jednocześnie o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.


mieszkania Gdańsk place zabaw nowe osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży