Inpro

Lokale usługowe i handlowe na wyciągnięcie ręki – oto jakie udogodnienia oferują nowoczesne osiedla

Zakup nowego mieszkania

24sie2022
Powrót do bloga

Dodatkowe udogodnienia na osiedlu mogą znacząco poprawić komfort naszego życia, dlatego infrastruktura otoczenia staje się dla nas coraz ważniejsza przy wyborze mieszkania.  Oczywiście podczas selekcji nieruchomości trzeba wziąć pod uwagę także kluczowe czynniki takie jak wielkość mieszkania, rozkład pomieszczeń, lokalizacja względem centrum miasta czy cena, jednak z czasem zauważamy, jak istotne są same walory otoczenia.  

Osiedlowe sklepy, lokalne piekarnie, bankomaty i paczkomaty – to tylko wybrane z podstawowych udogodnień, które możemy znaleźć na nowoczesnych osiedlach. Deweloperzy starają się bowiem wychodzić naprzeciw spersonalizowanym oczekiwaniom mieszkańców, dlatego na wyciągnięcie ręki możemy mieć także siłownie, usługi edukacyjne takie jak przedszkola i żłobki, miejsca do ładowania samochodów elektrycznych, drogerie, salony kosmetyczne czy bawialnie dla dzieci.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Wszystko czego potrzebujesz o krok od Twojego mieszkania

Podczas pandemii COVID-19 wiele osób zaczęło bowiem realizować swoje codzienne potrzeby w bliskim otoczeniu miejsca zamieszkania. Zagwarantowanie przestrzeni na zróżnicowane lokale usługowe i handlowe stało się więc niezwykle ważne w realizowanych inwestycjach mieszkaniowych. Chodzi przecież nie tylko o zapewnienie alternatywy dla robienia zakupów w galeriach handlowych, ale też o ograniczenie czasochłonnej jazdy po mieście.

Szybki dostęp do wybranych usług to gwarancja wygody. To właśnie dlatego w ofercie INPRO można znaleźć osiedla, które charakteryzują się kompleksowością – wszystko co istotne znajduje się na ich terenie.

To jeszcze osiedle czy już wielofunkcyjny projekt?

Przykładem takiej inwestycji jest osiedle OPTIMA zlokalizowane przy ul. Tadeusza Jasińskiego w Gdańsku Jasieniu. Na osiedlu uruchomiono m.in. sklepy sieci Żabka oraz Stokrotka, Piekarnię Cukrowązainstalowano bankomat oraz 24-godzinny paczkomat.

Dodatkowo na terenie kompleksu funkcjonują także placówki edukacyjne dla najmłodszych: żłobek oraz przedszkole. To jednak nie wszystko, bo pamiętając o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas, na terenie inwestycji powstały także siłownia zewnętrzna oraz boisko. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla są również dwa miejsca postojowe z dostępem do stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Podobne rozwiązania można znaleźć na osiedlu City Park, które również może być samowystarczalne, mimo że znajduje się w bogatej w liczną infrastrukturę dzielnicy Gdańsk Zaspa. W ramach kompleksu przewidziano pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi o zróżnicowanych powierzchniach liczących od 47,95 do nawet 384 m2

Wspomniane udogodnienia nie są oczywiście jedynymi, na które mogą liczyć mieszkańcy nowoczesnych osiedli. Hale garażowe, naziemne parkingi, place zabaw czy też ogrody deszczowe i strefy wypoczynkowe – to wszystko sprawia, że nowe inwestycje deweloperów stają się obecnie wielofunkcyjnymi przestrzeniami.

Znajdź mieszkanie idealne dla siebie

nowe mieszkania mieszkania Gdańsk nowe osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży