Powstające przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim kameralne osiedle Brawo 2 to prestiżowa i elegancka inwestycja. Połączenie ponadczasowej architektury oraz wysokiej jakości standardu wykończenia sprawi, że kompleks sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców INPRO zaprojektowało wiele ciekawych udogodnień. Na terenie inwestycji powstanie bawialnia dla dzieci, plac zabaw oraz wewnętrzny dziedziniec stanowiący doskonałe miejsce do codziennego wypoczynku.

Planowany termin zakończenia budowy osiedla to 30 października 2022 roku.

Kameralność i spokój

Za wyróżniki inwestycji Brawo 2 można uznać kameralność oraz oryginalny design. Osiedle będzie się charakteryzowało niską, czterokondygnacyjną zabudową, co zagwarantuje wszystkim mieszkańcom poczucie prywatności i sprawi, że będą oni mogli prowadzić spokojne, komfortowe życie. 

Funkcjonalna przestrzeń

W ramach osiedla Brawo 2 powstanie 91 funkcjonalnych mieszkań utworzonych w dwóch budynkach. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność przestrzeni, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w łatwy sposób dopasować je do swoich potrzeb.

Mieszkańcy lokali położonych na parterze zyskają dostęp do prywatnych, przydomowych ogródków, a do mieszkań umieszczonych na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przestronne, słoneczne balkony.

Przestrzeń dla zmotoryzowanych

W ramach osiedla utworzone zostaną dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów.

Dodatkowo zaprojektowano naziemny parking, który pomieści łącznie 51 samochodów (z czego 8 miejsc będzie przystosowanych dla osób niepełnosprawnych).

Ponadczasowe standardy

Brawo 2 to wyróżniające się ponadczasową architekturą prestiżowe i eleganckie osiedle. Wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Pomiędzy budynkami utworzony zostanie teren rekreacyjny w postaci wewnętrznego dziedzińca, stanowiącego doskonałą przestrzeń do codziennego odpoczynku oraz spotkań ze znajomymi i sąsiadami.

Bezpiecznie i wygodnie

Wszystkie zaprojektowane w ramach Brawo 2 budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, boxy oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerownie. Na terenie inwestycji zostaną utworzone miejsca postojowe dla rowerów. Osiedle zostanie objęte całodobowym monitoringiem, a szlaban wjazdowy ograniczy ruch samochodowy w obszarze kompleksu.

Dla najmłodszych mieszkańców

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach w jednym z budynków zaprojektowano bawialnię stanowiącą bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń do zabawy. Dodatkowo na terenie osiedla powstanie mały plac zabaw dla dzieci.

Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Aktualne zdjęcia z budowy

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od września biuro sprzedaży przy ul. Rogozińskiego 3 lokal S4 w Pruszczu Gdańskim jest czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00 oraz w pierwszą sobotę w miesiącu w godzinach 10:00-14:00

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży