Zlokalizowane przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim kameralne osiedle Brawo 2 to prestiżowa i elegancka inwestycja. Połączenie ponadczasowej architektury oraz wysokiej jakości standardu wykończenia sprawia, że kompleks spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Z myślą o wygodzie mieszkańców INPRO zaprojektowało wiele ciekawych udogodnień. Na terenie inwestycji powstała bawialnia dla dzieci, plac zabaw oraz wewnętrzny dziedziniec stanowiący doskonałe miejsce do codziennego wypoczynku.

Kameralność i spokój

Za wyróżniki inwestycji Brawo 2 można uznać kameralność oraz oryginalny design. Osiedle charakteryzuje sie niską, czterokondygnacyjną zabudową, co gwarantuje wszystkim mieszkańcom poczucie prywatności i sprawia, że mogą oni prowadzić spokojne, komfortowe życie. 

Funkcjonalna przestrzeń

W ramach osiedla Brawo 2 powstało 91 funkcjonalnych mieszkań utworzonych w dwóch budynkach. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność przestrzeni, dzięki czemu mieszkańcy mogą w łatwy sposób dopasować je do swoich potrzeb.

Mieszkańcy lokali położonych na parterze mają dostęp do prywatnych, przydomowych ogródków, a do mieszkań umieszczonych na wyższych kondygnacjach przynależą przestronne, słoneczne balkony.

Przestrzeń dla zmotoryzowanych

W ramach osiedla utworzone zostały dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów.

Dodatkowo zaprojektowano naziemny parking, który mieści łącznie 51 samochodów (z czego 8 miejsc jest przystosowanych dla osób niepełnosprawnych).

Ponadczasowe standardy

Brawo 2 to wyróżniające się ponadczasową architekturą prestiżowe i eleganckie osiedle. Wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Pomiędzy budynkami utworzony został teren rekreacyjny w postaci wewnętrznego dziedzińca, stanowiącego doskonałą przestrzeń do codziennego odpoczynku oraz spotkań ze znajomymi i sąsiadami.

Bezpiecznie i wygodnie

Wszystkie zaprojektowane w ramach Brawo 2 budynki wyposażono w nowoczesne windy, boxy oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerownie. Na terenie inwestycji utworzono miejsca postojowe dla rowerów. Osiedle zostało objęte całodobowym monitoringiem, a szlaban wjazdowy ogranicza ruch samochodowy w obszarze kompleksu.

Dla najmłodszych mieszkańców

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach w jednym z budynków zaprojektowano bawialnię stanowiącą bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń do zabawy. Dodatkowo na terenie osiedla powstał mały plac zabaw dla dzieci.

Nowoczesny miejski kompleks rekreacyjny

w Pruszczu Gdańskim

Serdeczne gratulacje dla Miasta Pruszcz Gdańskiz okazji zrealizowania bogato rozbudowanego miejskiego kompleksu rekreacyjnego. Ta nowoczesna przestrzeń znajduje się przy ul. Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim i jest dostępna dla całej lokalnej społeczności, stanowiąc wyjątkową atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W ramach wykonanej inwestycji mieszkańcy mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, toru rolkarskiego, ścieżki rowerowej, placów zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłowni zewnętrznej, wybiegu dla psów. Dodatkowo wokół placu powstały 53 miejsca parkingowe.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Infrastruktura rowerowo-spacerowa

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy, służący polepszeniu infrastruktury rekreacyjnej i podwyższeniu komfortu życia okolicznych mieszkańców.

W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Cieszymy się, że nasze działania przyczyniają się do podwyższenia jakości życia lokalnej społeczności.

Dowiedz się więcej o naszej akcji Współtworzymy Miasto

Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Budowa zakończona

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących zakończenie budowy osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Budowa zakończonaBudowa zakończona
Budowa zakończonaBudowa zakończona
Budowa zakończonaBudowa zakończona

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

 

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży