Debiut IV to kameralna inwestycja, położona przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim. Osiedle stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania w otoczeniu malowniczych terenów zielonych, a jednocześnie z łatwym dostępem do bogatej w atrakcje aglomeracji.

W ramach osiedla Debiut IV powstały 2 nowoczesne budynki z windami. Lokale położone na parterze posiadają duże przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Niezwykłego uroku nadaje kompleksowi zlokalizowany w jego najbliższym sąsiedztwie zbiornik wodny, który stwarza idealną przestrzeń do codziennej rekreacji oraz wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Pruszcz Gdański, na którego terenie znajduje się inwestycja Debiut IV, to niezwykle perspektywiczna miejscowość położona zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Obszar ten jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują żłobki, przedszkola, szkółki sportowe, baseny, kina, a w okresie zimowym także lodowisko. W mieście rozwija się też wiele prestiżowych firm.

Kameralnie i komfortowo

W ramach inwestycji powstały 2 budynki obejmujące w sumie 62 mieszkania. Lokale te liczą od 1 do 3 pokoi, a ich powierzchnie mierzą od 28 do 72 mkw. Przy budowie osiedla wykorzystano najwyższej jakości materiały, a dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale Debiut IV stał się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób.

Dla wygody mieszkańców

Budynki na poziomie -1 połączone są podziemną halą garażową, która pomieści 57 samochodów. Na zewnątrz powstał naziemny parking, obejmujący: 26 miejsc postojowych9 ogólnodostępnych oraz jedno dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy. Dodatkowy komfort zapewniają boksy służące do przechowywania rzeczy,  pomieszczenia na jednoślady oraz wózkarnie. Na terenie osiedla pojawiły się także stojaki na rowery oraz elementy małej architektury w postaci ławek przeznaczonych do wypoczynku mieszkańców.

Spokój i bezpieczeństwo

Mieszkańcy osiedla Debiut IV mogą czuć się bezpiecznie, dzięki nowoczesnemu i jednocześnie niedrogiemu w utrzymaniu systemowi monitoringu zamontowanemu na terenie osiedla. We wszystkich mieszkaniach zainstalowano domofony, z możliwością podłączenia trybu video. Wjazd na teren osiedla kontrolowany jest przez szlaban wjazdowy sterowany za pomocą pilota.

Gwarancja funkcjonalności

Debiut IV to gwarancja przytulności i kameralności. Kompleks składa się jedynie z dwóch trzypiętrowych budynków. Funkcjonalne rozkłady poszczególnych pomieszczeń sprawiają, że mieszkańcy mogą w szybki i komfortowy sposób urządzić swoją wymarzoną przestrzeń.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Dodatkowa przestrzeń

Lokale powstające w ramach inwestycji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do mieszkań zaplanowano szerokie i słoneczne balkony oraz loggie, gwarantujące piękny widok na okolicę, m.in. na malownicze oczko wodne. Ponadto właściciele lokali położonych na parterze mogą cieszyć się dużymi przydomowymi ogródkami, których powierzchnie sięgają nawet 142 mkw.

Wypoczynek i rekreacja

W sąsiedztwie osiedla Debiut IV znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny, który można podziwiać bezpośrednio z okien inwestycji. Jego otoczenie stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku, np. jako miejsce do rodzinnych pikników lub wieczornych spacerów. Obszar ten stwarza też świetne warunki do codziennej rekreacji na świeżym powietrzu.

Infrastruktura rowerowo-spacerowa

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy, służący polepszeniu infrastruktury rekreacyjnej i podwyższeniu komfortu życia okolicznych mieszkańców.

W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Cieszymy się, że nasze działania przyczyniają się do podwyższenia jakości życia lokalnej społeczności.

Dowiedz się więcej o naszej akcji Współtworzymy Miasto

Nowoczesny miejski kompleks rekreacyjny

w Pruszczu Gdańskim

Serdeczne gratulacje dla Miasta Pruszcz Gdański, z okazji zrealizowania bogato rozbudowanego miejskiego kompleksu rekreacyjnego. Ta nowoczesna przestrzeń znajduje się przy ul. Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim i jest dostępna dla całej lokalnej społeczności, stanowiąc wyjątkową atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W ramach wykonanej inwestycji mieszkańcy mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, toru rolkarskiego, ścieżki rowerowej, placów zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłowni zewnętrznej, wybiegu dla psów. Dodatkowo wokół placu powstały 53 miejsca parkingowe.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Dlaczego Pruszcz Gdański?

"Zamieszkanie w Pruszczu wiąże się z jednej strony z jego zaletami małego miasteczka, bo wszędzie jest blisko i wszystko można załatwić, poruszając się na piechotę lub bezpłatną miejską linią autobusową. Z drugiej strony mieszkając 10 kilometrów od centrum Gdańska jesteśmy tutaj wolni od wszystkich niedogodności, charakterystycznych dla dużych miast. Wydaje mi się, że dla osób, które dzisiaj kupują mieszkania na własne potrzeby – a takich jest w Pruszczu większość, właśnie lepsza jakość życia jest najważniejszym argumentem za. Że ten wybór nie wynika z przymusu ekonomicznego, który każe szukać najtańszego lokum na rynku, tylko z przekonania, że tu będzie lepiej, spokojniej i wygodniej. W Pruszczu są nie tylko mieszkania, jest także praca i perspektywy rozwoju." - burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel

Przeczytaj cały wywiad

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży