Debiut IV to kameralna inwestycja, która powstaje przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim. Osiedle stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania w otoczeniu malowniczych terenów zielonych, a jednocześnie z łatwym dostępem do bogatej w atrakcje aglomeracji.

W ramach osiedla Debiut IV powstaną 2 nowoczesne budynki z windami. Właściciele lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się dużymi przydomowymi ogródkami, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony lub loggie. Niezwykłego uroku nada kompleksowi zlokalizowany w jego najbliższym sąsiedztwie zbiornik wodny, który stwarza idealną przestrzeń do codziennej rekreacji oraz wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Pruszcz Gdański, na którego terenie powstaje inwestycja Debiut IV, to niezwykle perspektywiczna miejscowość położona zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Obszar ten jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują żłobki, przedszkola, szkółki sportowe, baseny, kina, a w okresie zimowym także lodowisko. W mieście rozwija się też wiele prestiżowych firm.

Kameralnie i komfortowo

W ramach inwestycji powstaną jedynie 2 budynki obejmujące w sumie 62 mieszkania. Lokale te będą liczyły od 1 do 3 pokoi, a ich powierzchnie mierzyć będą od 28 do 72 mkw. Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, a dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale Debiut IV stanie się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób.

Dla wygody mieszkańców

Budynki na poziomie -1 połączone będą podziemną halą garażową, która pomieści 57 samochodów. Na zewnątrz powstanie naziemny parking, obejmujący: 26 miejsc postojowych, 9 ogólnodostępnych oraz jedno dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy. Dodatkowy komfort zapewnią boksy służące do przechowywania rzeczy,  pomieszczenia na jednoślady oraz wózkarnie. Na terenie osiedla pojawią się także stojaki na rowery oraz elementy małej architektury w postaci ławek przeznaczonych do wypoczynku mieszkańców.

Wypoczynek i rekreacja

W sąsiedztwie osiedla Debiut IV znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny, który będzie można podziwiać bezpośrednio z okien inwestycji. Jego otoczenie stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku, np. jako miejsce do rodzinnych pikników lub wieczornych spacerów. Obszar ten stwarza też świetne warunki do codziennej rekreacji na świeżym powietrzu.

(zdjecie: W tle wybudowane osiedle Debiut Etap I - III )

 

W tle wybudowane osiedle Debiut Etap I - IIIW tle wybudowane osiedle Debiut Etap I - III
Wizualizacja inwestycji Debiut IVWizualizacja inwestycji Debiut IV

Spokój i bezpieczeństwo

Mieszkańcy osiedla Debiut IV będą mogli czuć się bezpiecznie, dzięki nowoczesnemu i jednocześnie niedrogiemu w utrzymaniu systemowi monitoringu zamontowanemu na terenie osiedla. We wszystkich mieszkaniach zainstalowane zostaną domofony, z możliwością podłączenia trybu video. Wjazd na teren osiedla kontrolowany będzie przez szlaban wjazdowy sterowany za pomocą pilota.

Gwarancja funkcjonalności

Debiut IV to gwarancja przytulności i kameralności. Kompleks będzie składał się jedynie z dwóch trzypiętrowych budynków. Funkcjonalne rozkłady poszczególnych pomieszczeń sprawią, że nabywcy będą mogli w szybki i komfortowy sposób urządzić swoją wymarzoną przestrzeń.

(zdjecie: wybudowane osiedle Debiut Etap I )

Wybudowane mieszkania w ramach I etapu inwestycji Debiut w Pruszczu GdańskimWybudowane mieszkania w ramach I etapu inwestycji Debiut w Pruszczu Gdańskim

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Dodatkowa przestrzeń

Lokale powstające w ramach inwestycji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do mieszkań zaplanowano szerokie i słoneczne balkony oraz loggie,  gwarantujące piękny widok na okolicę, m.in. na malownicze oczko wodne. Ponadto właściciele lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się dużymi przydomowymi ogródkami, których powierzchnie sięgną nawet 142 mkw.

Tereny sportowo-rekreacyjne

Mieszkańcy Debiut IV będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej nowego osiedla, które powstanie na Rotmance, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Przyszli właściciele mieszkań nabędą prawo do korzystania z bogatej infrastruktury, obejmującej wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz część rekreacyjną.

Przykład wybudowanego przez INPRO S.A. boiska w ramach inwestycji City Park w GdańskuPrzykład wybudowanego przez INPRO S.A. boiska w ramach inwestycji City Park w Gdańsku
Przykład wybudowanego przez INPRO S.A. boiska w ramach inwestycji OPTIMA w GdańskuPrzykład wybudowanego przez INPRO S.A. boiska w ramach inwestycji OPTIMA w Gdańsku
Wybudowane boisko i plac zabaw na osiedlu Debiut etapy I - III w Pruszczu GdańskimWybudowane boisko i plac zabaw na osiedlu Debiut etapy I - III w Pruszczu Gdańskim

Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Dlaczego Pruszcz Gdański?

"Zamieszkanie w Pruszczu wiąże się z jednej strony z jego zaletami małego miasteczka, bo wszędzie jest blisko i wszystko można załatwić, poruszając się na piechotę lub bezpłatną miejską linią autobusową. Z drugiej strony mieszkając 10 kilometrów od centrum Gdańska jesteśmy tutaj wolni od wszystkich niedogodności, charakterystycznych dla dużych miast. Wydaje mi się, że dla osób, które dzisiaj kupują mieszkania na własne potrzeby – a takich jest w Pruszczu większość, właśnie lepsza jakość życia jest najważniejszym argumentem za. Że ten wybór nie wynika z przymusu ekonomicznego, który każe szukać najtańszego lokum na rynku, tylko z przekonania, że tu będzie lepiej, spokojniej i wygodniej. W Pruszczu są nie tylko mieszkania, jest także praca i perspektywy rozwoju." - burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel

Przeczytaj cały wywiad

Aktualne zdjęcia z budowy

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)
Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 7.04.2022)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od września biuro sprzedaży przy ul. Rogozińskiego 3 lokal S4 w Pruszczu Gdańskim jest czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

Wizyty na budowie dla właścicieli mieszkań możliwe będą w dniach 13-15 czerwca 2022 roku, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani Kinga Beker, dostępna pod numerem telefonu 605 503 151 oraz adresem mailowym kinga.beker@inpro.com.pl.

Prosimy o założenie zakrytego, płaskiego obuwia. Informujemy także, że ze względów bezpieczeństwa na teren inwestycji nie zostaną wpuszczone dzieci poniżej 7 roku życia oraz zwierzęta.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży