Inpro

Nie żyje Piotr Stefaniak, Założyciel oraz wieloletni Prezes Zarządu INPRO S.A.

13.12.2021r. zmarł Piotr Stefaniak. Miał 72 lata.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się 21.12.2021 r. na Cmentarzu w Gdańsku - Łostowice

Piotr Stefaniak urodził się w Sztumie na Pomorzu. Od najmłodszych lat jego pasją było budownictwo i w tym właśnie kierunku kształcił się na Politechnice Poznańskiej. Z czasem zamiłowanie do tworzenia przerodził w pracę, zdobywając duże doświadczenie m.in. w Kombinatach Budownictwa w Elblągu i Gdańsku, Gdańskim Zjednoczeniu Budownictwa oraz Przedsiębiorstwie Eksportu Budownictwa „Północ”.

Piotr Stefaniak uzyskał nie tylko ogromną wiedzę i doświadczanie, ale również coś bezcennego – wielu przyjaciół którzy towarzyszyli mu przez całe dalsze życie. W roku 1987 wraz z grupą przyjaciół założył Przedsiębiorstwo Budowlane INPRO. Dzięki zaangażowaniu Piotra Stefaniaka oraz Krzysztofa Maraszka i Zbigniewa Lewińskiego firma ta wkrótce jako jedna z pierwszych w Polsce rozwinęła działalność deweloperską. INPRO powstało na solidnym fundamencie ich wiedzy, wspólnej przyjaźni i zaufania. Zaczynając od biura projektowo-usługowego, dzięki wyjątkowej intuicji oraz cierpliwości utworzyli jedną z najbardziej znaczących firm deweloperskich na Pomorzu.

W czym tkwiło sedno sukcesu?

Piotr Stefaniak zawsze traktował firmę jak własne dziecko. Od momentu jej powstania zasiadał w Zarządzie Spółki, nieustannie dbając o jej dynamiczny rozwój. Był również jednym z jej głównych akcjonariuszy. Pod przewodnictwem Prezesa Piotra Stefaniaka w ciągu blisko 35 lat działalności, INPRO osiągnęło niekwestionowany sukces. Spółka zrealizowała ponad 70 inwestycji budowlanych, oddając do użytku ponad 6500 lokali. Jednocześnie udało się zbudować Grupę Kapitałową złożoną z wielu doskonale współpracujących ze sobą spółek, takich jak: INPRO i Domesta prowadzące działalność deweloperską, Inbet zajmującą się produkcją prefabrykatów, ISA oferującą usługi instalacyjne, SML odpowiadającą za aranżację i wykończenie wnętrz, a także Dom Zdrojowy i Hotel Mikołajki. Kochał Mazury i Mikołajki – doprowadził do stworzenia na Ptasiej Wyspie wspaniałego hotelu.

Ogrom pracy, niezwykła wiedza i zaangażowanie zaowocowało zdobyciem przez firmę wielu nagród, takich jak: Mieszkaniowa Marka Roku, Budowlana Firma Roku, TOP 100 największych pomorskich firm, a także notowaniem INPRO w ścisłej czołówce rankingów Pulsu Biznesu, Manager Magazine oraz Forbes. Niekwestionowanym sukcesem było także wprowadzenie INPRO na Giełdę Papierów Wartościowych w 2011 roku, dzięki czemu wzrosła nie tylko jej wartość, ale również rozpoznawalność i uznanie.

Za co ceniliśmy Piotra Stefaniaka?

Był on człowiekiem oddanym swoim marzeniom i stale dążącym do realizacji nowych celów. Nazywano go – „wizjonerem swoich czasów”, jednak on wolał inne określenie „o krok do przodu”. Był pragmatykiem, zawsze najwięcej wymagał od siebie samego. Bacznie obserwował i pracowicie działał, dlatego pod jego kierownictwem INPRO osiągnęło wiodącą pozycję na trójmiejskim rynku nieruchomości mieszkaniowych.

Można stwierdzić, że Piotr Stefaniak żył, aby budować. Mowa tu nie tylko o jego zawodowej pasji, ale także o wrodzonym talencie do budowania relacji między ludźmi. Twierdził, że podstawą sukcesu są właśnie ludzie. Z każdym potrafił znaleźć wspólny język. Pomagało mu w tym poczucie humoru, a także skromność oraz dystans do siebie i swoich osiągnięć. Wszystkim służył dobrą radą i pomocą. Chętnie dzielił się swoją wiedzą, dzięki czemu wielu rzeczy nauczył swoich pracowników i wychował całe „pokolenie INPRO”. Dbał nie tylko o rozwój, ale także o dobrą atmosferę pracy. Wielokrotnie mawiał, że: „Naszą dumą jest świetna załoga. O taki zespól nie jest wcale łatwo na dzisiejszym rynku pracy. Na szczęście u nas ci sami ludzie pracują przez wiele lat” (cytat z wywiadu opublikowanego na łamach serwisu trojmiasto.pl) Wierząc, że to ludzie są największym potencjałem firmy, udało mu się zbudować zgrany, kompetentny i solidny zespół, na który zawsze mógł liczyć.

Nieoceniony autorytet, bezcenny przyjaciel. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Panie Prezesie, dziękujemy, że byłeś z nami.

Pracownicy i Przyjaciele Grupy INPRO

Księga kondolencyjna

Przekazujemy do Państwa dyspozycji to szczególne miejsce na stronie www, w którym każdy może zostawić wspomnienie o Panu Prezesie Piotrze Stefaniaku lub kilka słów otuchy dla najbliższych, którzy opłakują Jego stratę.

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych uzyskać można również od wyznaczonego przez INPRO S.A. Inspektora ochrony danych pod adresem e-mail: daneosobowe@inpro.com.pl bądź numerem telefonu 504-211-883.
Pana Piotra pamiętam lat 80 kiedy pełnił funkcję wice - dyrektora w kombinacie Budowy Domów w Kokoszkach. Człowiek z wielką charyzmą o wielkiej kulturze i niezwykłym potencjale. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie kiedy po 20 kilku latach przypadkiem spotkałam Pana Piotra w jednej z instytucji w której pracuję do dzis Pan Piotr jakby minął 1 dzień przywitał się sympatycznym witam Pani Ewo...... niesamowity człowiek,,,, wyrazy wspóczucia rodzinie
ewa
29 grudnia 2021 23:20


Pracownicy firmy Schindler Polska pragną złożyć wyrazy głębokiego współczucia Bliskim śp. Piotra Stefaniaka. Odszedł człowiek o wielkim talencie oraz ogromnej wiedzy. Łączymy się w bólu z całą rodziną oraz przyjaciółmi, którzy przeżywają trudne chwile.
Paweł Wierzbicki - Prezes Zarządu Schindler Polska sp z o.o.
23 grudnia 2021 13:53


Dopiero dzisiaj Panie Prezesie odważyłem się napisać. Żegnałem, żegnaliśmy Pana cały tydzień. Widziałem prawdziwe łzy, smutek, prawdziwe emocje i padający śnieg na Pana pogrzebie. Był Pan Panie Prezesie moim Guru i Nauczycielem. Wymagającym i bardzo szybkim. To Pan we mnie uwierzył to Pan mnie zatrudniał to Pan mnie ukształtował. Szokująca była Pana uczciwość i porządność. Zmienił Pan Panie Prezesie moje postrzeganie świata w tak wielu kwestiach. Dziękuję i obiecuję niż nie zapomnimy tych wszytkich lekcji. Do zobaczenia.
Rafał Zdebski
21 grudnia 2021 21:50


Żegnamy przyjaciela i sąsiada. Składamy wyrazy współczucia Rodzinie. Zawsze w naszej pamięci.
Rodzina Tomczyków
21 grudnia 2021 10:51


Wspaniały człowiek! Poznałam Go biznesowo na początku lat "90 jeszcze w Dzierżążnie. Skromny, inteligentny, rzetelny, z szacunkiem do innych ludzi. Po prostu mądry i dobry człowiek, co się rzadko zdarza wsród ludzi z "dużymi pieniedzmi". Na mojej drodze zawaodowej - był jednym z pierwszych pomorskich prezesów z którymi miałam zaszczyt się spotkać - zapewne miał wpływ na moja ocenę pomorskich biznesmenów - ale był rzadkoscią - Jemu należał się szacunek! Wielka, naprawdę wielka strata!
Elżbieta Bobrowska
19 grudnia 2021 22:36


Już nigdy nic nie będzie takie samo...
Kochany Wujku byłeś dla mnie od zawsze moim osobistym Superhero. I tak pozostanie. Odpoczywaj wśród "podniebnych" jezior ...Łączę się w bólu z całą rodziną.

Katarzyna Politowska ( Stefaniak)
18 grudnia 2021 20:07


Są ludzie, których się nie zapomni, niiezwykła osobowość, wiellki intelekt i ciepło, które od Niego emanowała.
Jacek Kaczmarek - Stalko
18 grudnia 2021 19:48


Z żalem i bólem żegnamy Piotra, człowieka o wielkim sercu.
Adam Stepien z rodzina
18 grudnia 2021 19:18


Wujku.
Byłeś przesiąknięty Swą dobrocią ,a jednocześnie mobilizując do działania. Dołożyłeś cegłę , by moje życie było lepsze i zdrowe.

Dawid Regulski
18 grudnia 2021 12:59


Piotrze, dziękuję, że byłeś, dziękuję, że sie znaliśmy i dziękuję, że nazywałeś mnie swoim przyjacielem. Dziękuję za te wszystkie lata fajnych chwil. I za te wszystkie długie wieczory spędzone przy winie. Walka którą stoczyłeś przez te lata była/zawsze będzie dla mnie źródłem niewyobrażalnej inspiracji i ogromnego podziwu dla Ciebie.
Wiem, że tam gdzie już jesteś wspólnie wypijemy jeszcze sporo butelek naszego Amarone.
Do zobaczenia po lepszej stronie życia Przyjacielu.

Mariusz Wirecki
17 grudnia 2021 17:11


Panie Prezesie na tym naszym ziemskim świecie wybudował Pan prawie wszystko pozostawiając po sobie wiele naocznych pomników swojej długoletniej działalności. Teraz Pan Bóg wezwał Ciebie do siebie pewnie po to że tam na górze jest też coś do wybudowania i do tego zadania potrzebuje najlepszych fachowców w swojej branży!
Człowiek żyje tak długo na tym naszym ziemskim świecie jak długo pamięć o nim trwa.

Wojciech Jasiński
17 grudnia 2021 15:07


Kondolencje z wyrazami współczucia dla firmy i do najbliższych INPRO S.A z powodu odejścia pana prezesa do wieczności
składa Eksploatacja Kruszywa Naturalnego Jan Formella

Jan Formella z pracownikami
17 grudnia 2021 14:12


Z wielkim bólem przyjmujemy wiadomość o odejściu Pana Prezesa Piotra Stefaniaka. Osobiście pamiętam moje pierwsze z nim spotkanie prawie 10 lat temu, gdy ujął mnie swoją życzliwością i poczuciem humoru. W wyniku tamtego spotkania rozpoczęła się nasza wieloletnia współpraca z Inpro. W wielu sytuacjach Prezes Stefaniak wykazywał sie wielką klasą, pokazując cechy prawdziwego lidera.
Składamy wyrazy współczucia Rodzinie, Zarządowi i Pracownikom INPRO SA. Będzie nam wszystkim Pana bardzo brakowało.

Waldemar Fijołek z zespołem Veidik
17 grudnia 2021 13:27


Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Pana Piotra Stefaniaka, założyciela i wieloletniego Prezesa INPRO. W imieniu całego naszego zespołu Firmy RECORD przekazujemy wyrazy współczucia członkom Rodziny Pana Piotra, akcjonariuszom, członkom Zarządu oraz pracownikom Inpro, a także wszystkim pozostałym osobom, które znały Pana Piotra i boleśnie odczuwają jego stratę.
Uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach inwestycyjnych INPRO na etapie projektowania i realizacji, wielokrotnie omawiając szczegóły założeń i działań bezpośrednio z Panem Prezesem Stefaniakiem. Dziękujemy za wiele lat owocnej współpracy. A osoby Pana Piotra, życzliwego, z jego poczuciem humoru, jego pomysłami, bardzo wymagającego, czasami krytycznego - nie zapomnimy nigdy.
Firma RECORD: Beata Glapa- Jursz, Robert Janaś, Piotr Lewandowski, Andrzej Pawłowski, Elżbieta Pozorska – Wielicka, Aleksander Wojtczak, Wojciech Itrych.
17 grudnia 2021 10:41


W imieniu Zarządu oraz pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowego "OLA" Sp. z o.o. składamy wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci Pana Piotra Stefaniaka.
Zarząd PPU "OLA" Sp. z o.o.
17 grudnia 2021 10:35


Pozostał smutek i wspomnienia ...
Żegnaj Prezesie.

Alina K.
17 grudnia 2021 10:10


Ogromna strata. Był wzorem do naśladowania. Miał w sobie wiele empatii, kochał ludzi.
Piotrze, mam nadzieję, że gdzieś tam u góry spotkasz się ze zwoim ukochanym kuzynem.
Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci.

Marzena Lewicka-Regulska
16 grudnia 2021 17:05


Łącząc się w żałobie i smutku ,
chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia .

Sebastian Olszewski wraz z Pracownikami
16 grudnia 2021 16:51


W imieniu Zarządu firmy Dierre Północ Sp. z o.o. chciałbym przekazać wyrazy wspóczucia i głebokiego żalu dla Rodziny oraz pracowników firmy INPRO.
Mariusz Burdyn
16 grudnia 2021 16:40


W imieniu Zarządu oraz pracowników firmy Euro-Klima Sp. z o.o. przesyłamy wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Pana Piotra Stefaniaka.
Leszek Karasewicz, Jarosław Karasewicz
16 grudnia 2021 13:51


Nikt i nic nie umiera
Jesteśmy zawsze tacy sami
Tylko zmieniają się pory roku
Łzy spadające między wierszami
A wszystkie INPRO krajobrazy
Zostaną z nami, wzrok nam marzy ...

Z powdziwem dla Osoby i Dokonań Pana Prezesa Piotra Stefaniaka
Maria Sygitowicz

Maria Sygitowicz
16 grudnia 2021 13:34


Piotrze,byłeś wspaniały,dzięki za nasze koleżeństwo,śniłeś mi się niedawno,będę o Tobie pamiętał...
Janusz Ingielewicz
16 grudnia 2021 13:09


Przykro i szkoda takich ludzi
Marek
15 grudnia 2021 21:14


Piotrek, mój przyjaciel i kolega ze studiów .
Tak bardzo mi żal.

Cezary Szurpit
15 grudnia 2021 20:41


Miałem przyjemność poznać Pana Prezesa 20 lat temu. Zawsze był życzliwym, rodzinnym i skromnym człowiekiem i tak pragnę zapamiętać Pana Piotra. Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny. Spoczywaj w pokoju.
Witold Mielewski Elektro-Profesional
15 grudnia 2021 19:04


"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"

Dziękując za lata współpracy z ogromnym smutkiem żegnamy Pana Piotra Stefaniaka .
Składamy wyrazy współczucia dla Rodziny , Zarządu i pracowników firmy INPRO S.A.

Firma KOMA Maciej Mroczkiewicz
15 grudnia 2021 18:41


Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Piotra Stefaniaka.
Najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie.

Tadeusz, Agnieszka i Barbara Bujak
15 grudnia 2021 18:38


„ Każda dobra dusza jest jako ta świeca, która sama się spala, a innym przyświeca”
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i współpracowników.

Zarząd i pracownicy firmy M-BUD
15 grudnia 2021 17:18


"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich"
Z ogromnym smutkiem dowiedzieliśmy się o odejściu Prezesa Zarządu Ś.P. Piotra Stefaniaka. Pragniemy złożyć wyrazy współczucia Rodzinie, Bliskim i Współpracownikom. Spoczywaj w pokoju.

Zarząd firmy SPEC SP. Z O.O.
15 grudnia 2021 14:05


Skuteczny biznesowo, asertywny, racjonalny, charyzmatyczny, a przy tym pełen specyficznego humoru i dystansu do wszystkiego wokół.
Wokół siebie tworzył aurę pewnej niedostępności. To mnie w jakimś stopniu onieśmielało.
Kilka lat temu zaproponował mi przejście na TY.
To był dla mnie wielki zaszczyt.Maciej Jęczmyk, inBet
15 grudnia 2021 13:41


Z wielkim żalem i smutkiem żegam Cię Piotr. Pozostaniesz w moim sercu do konca, Twoja dobroć i uśmiech pozostaną w mojej pamieci.
Kasia Stefaniak
15 grudnia 2021 13:11


Z ogromny smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Prezesa Piotra Stefaniaka. Składam wyrazy współczucia Rodzinie oraz współpracownikom.
Radny Dzielnicy Oliwa Mikołaj Sobczak
15 grudnia 2021 13:10


Śmierć jest częścią życia, dla mnie Twoja jest ogromnym ciosem.
Nie mam słów, by opisać żal jaki teraz czuję.
Przesyłam najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie.
W pamięci pozostaną moje spotkania z Tobą - ciekawym, mądrym i skromnym człowiekiem. Będzie mi brakowało Twoich rekomendacji, co warto przeczytać, co zobaczyć, gdzie i co zjeść oraz jaką lampkę wina warto wypić w miłym towarzystwie.
Pozostaniesz na zawsze w moim sercu i pamięci.

Joanna Żulewska
15 grudnia 2021 12:57


Czterdzieści lat temu się poznaliśmy. Łączyłeś na gładko funkcję przełożonego i kolegi.
Ciężko mi.

Jarek Kroplewski
15 grudnia 2021 11:29


Profesionalista w budownictwie i w zarządzaniu.
Wyrazy wspołczucia dla rodziny i wspołpracowników.

BL
15 grudnia 2021 10:36


"Jest coś co śmierci się opiera
To pamięć ona nie umiera"
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i Znajomych

Sebastian P.
15 grudnia 2021 10:04


Ze smutkiem przyjmuję wiadomość o śmierci Pana Piotra Stefaniaka.
Panie Piotrze, będzie nam Pana brakowało.....
Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny, przyjaciół i pracowników Firmy INPRO

Irena Byczkowska
15 grudnia 2021 09:55


Żegnaj Piotrze, zawsze ceniłem Twój profesjonalizm, umiejetność pogodzenia różnych interesów ale także cudowne poczucie humoru. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Wyrazy współczucia dla Rodziny
Krzysztof Strugała
15 grudnia 2021 09:27


Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, jaki czujemy, jako pracownicy Inpro SA , z powodu śmierci naszego Prezesa Piotra Stefaniaka. Moje kondolencje.
Elżbieta Ziemkiewicz
15 grudnia 2021 07:15


Zawsze, gdy udawałem, że zapominam i mówiłem "Panie Prezesie", opieprzałeś mnie, że przecież jesteśmy po imieniu. Był to dla mnie najwyższy zaszczyt. I zawsze będzie.
Wielkie dzięki za dobro i wiarę.
Smutno mi.

Jarek Lewandowski
15 grudnia 2021 01:54


Z wielkim bólem przyjmujemy wiadomość o odejściu Pana Prezesa Piotra Stefaniaka. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Zarządowi i Pracownikom INPRO SA. Będzie nam Pana bardzo brakowało.
Renata Górska - notariusz i pracownicy kancelarii.
15 grudnia 2021 00:54


Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek i żal, jaki czuję po śmierci Pana Prezesa. Kondolencje dla rodziny.
Beata Wilczyńska-Nowak
15 grudnia 2021 00:11


Piotrze, było mi dane Cię poznać jako niezwykle skromnego, dobrego człowieka Łącze się w bólu z Twoją żoną, Córką i całą Rodziną.
Cześć Twojej pamięci. R.I.P.

Bożena Niemczyk-Drania
14 grudnia 2021 21:43


Wiadomość o śmierci Pana Prezesa Piotra Stefaniaka przyjąłem z głębokim smutkiem i żalem. Rodzinie, bliskim oraz wszystkim współpracownikom z firmy INPRO składam szczere wyrazy współczucia.
Mariusz Wróbel Wróblówka
14 grudnia 2021 20:31


Mieliśmy okazję poznać Pana PIOTRA oraz żonę Panią Grażynę wraz z dziećmi. Nieodżąłowana strata dla nas wszystkich. Gorące wyrazy współczucia
Iwona i Dariusz Truszczyńscy
14 grudnia 2021 19:00


Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o twojej śmierci. Dziękuje Piotrze za wieloletnią współpracę, która łączyła nasze firmy w budowaniu pięknego Gdańska. Najszczersze kondolencje dla rodziny.

Grażyna, Andrzej Jakubiak [*]
14 grudnia 2021 17:52


„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich”

Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla rodziny, przyjaciół oraz współpracowników z powodu śmierci Pana Piotra Stefaniaka.

Robert Wicher Centrum Parkietowe
14 grudnia 2021 17:41


Spotkania z Panem Piotrem napawały spokojem : potrafił słuchać, był życzliwy i mądry, umiał znaleźć dobre słowo. Zawsze będę wspominać, jak wiele się od Niego nauczyłam i jak we mnie wierzył. Dziękuję, Panie Prezesie.

Serdeczne wyrazy wspólczucia dla Rodziny i Bliskich oraz całej rodziny INPRO.

Magdalena Szkarłat - Meszczyńska, KOLORPLUS
14 grudnia 2021 16:21


Dziękuje Piotr, przede wszystkim że mogłem Ciebie poznać. Dziękuje za dzielenie się doświadczeniem, za empatię. Dziękuję za atmosferę, dzięki której czułem, że jestem potrzebny. Dziękuje, że zawsze miałeś dla mnie czas, aby wesprzeć mnie swoją radą. Pozostaniesz na zawsze w mojej pamięci.
Krzysztof Gąsak
14 grudnia 2021 14:25


Wyrazy współczucia dla Rodziny Pana Prezesa Piotra Stefaniaka i dla wszystkich współpracowników z INPRO.
Zawsze będę wspominała życzliwość, poczucie humoru i dobre słowo w trudnej dla mnie chwili.

Hanka Tomczak Santander Bank Polska
14 grudnia 2021 14:07


Śmierć bliskiej osoby pozostawia w sercu bolesny ślad. Kiedy odchodzi niezrównany autorytet, niezastąpiony przyjaciel, człowiek mądry i życzliwy, ból ten jest spotęgowany.

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Piotra Stefaniaka - Założyciela oraz wieloletniego Prezesa INPRO. Człowieka, który będąc odpowiedzialny przez długie lata za rozwój firmy, wpływał także na rozwój Gdańska. To dzięki takim ludziom, którzy mieli odwagę realizować swoje odważne wizje mieszkamy w pięknym zakątku Trójmiasta, Polski. Odejście Pana Piotra to niepowetowana strata dla nas wszystkich.

W imieniu Zarządu oraz wszystkich pracowników Trojmiasto.pl przesyłam wyrazy głębokiego współpczucia najbliższym współpracownikom śp. Piotra Stefaniaka oraz pracownikom INPRO, życząc jednocześnie siły, spokoju, ukojenia w tym trudnym dla Państwa czasie.

Michał Kaczorowski - Trojmiasto.pl
14 grudnia 2021 13:49


Chciałbym podziękować Panu Prezesowi Piotrowi Stefaniakowi za wiloletnią współpracę, która łączyła nas, a za tym nasze firmy od wielu lat. Dzięki decyzjom podejmowanym przez Pana Piotra, nasza firma mogła rozwinąć skrzydła i niejednokrotnie z sukcesem kończyć wspólne przedsięwzięcia.
Spoczywaj w spokoju.

Adam Kwieciński z współpracownikami z firmy Alpro.
14 grudnia 2021 13:41


Z wielkim żalem odbieram tą wiadomosc.Wieloletnią współprace z Prezesem Piotrem Stefaniakiem zapamiętam jako wyjątkową i przyjazną.Nie mam wątpliwosci ,że swoim udziałem budując z powodzeniem markę INPRO budował wielkosc GDANSKA.Składam także szczere kondolencje Rodzinie.
MARIAN SZAJNA były Vice Prezydent Gdanska
14 grudnia 2021 13:27


Dziękuję Panie Prezesie....[*]
Agnieszka Pacuk
14 grudnia 2021 13:22


W imieniu pracowników firmy Audytorium chciałbym przekazać wyrazy głebokiego żalu i wspóczucia dla Rodziny i pracowników firmy INPRO.
Arkadiusz Grabowski - Audytorium Biegli Rewidenci
14 grudnia 2021 13:14


Odszedł od nas wyjątkowo charyzmatyczny lider o niezwykłej sile woli. Zdecydowany, patrzący zawsze do przodu wizjoner i jednoczenie dobry człowiek. Żegnaj Przyjacielu. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i pamięci.
Zbyszek Canowiecki
14 grudnia 2021 13:00


Dziękujemy za lata współpracy, ambitne wyzwania, merytoryczne rozmowy i wszystko co wspólnie tworzyliśmy.

Odpoczywaj…

Pracownicy PKO BP S.A.
14 grudnia 2021 12:19


Składamy nasze głębokie kondolencje dla rodziny i wszystkich pracowników Spółki Inpro z powodu śmierci Pana Prezesa Piotra Stefaniaka. Człowieka, z którym od ponad 25 lat łączyły nas wspólne relacje podczas realizacji wielu inwestycji Spółki Inpro.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....

Witold Woliński oraz Zarząd PUP Fundament Sp. z o.o.
14 grudnia 2021 12:00


Najszczersze kondolencje dla rodziny.Wielka strata dla firmy.[*] Wyrazy współczucia...[*]
Monika Maternik
14 grudnia 2021 11:55


Panie Piotrze dziękuję za zaufanie, jakim mnie Pan obdarzył zatrudniając w INPRO. Jestem dumna, że pochodzimy z tego samego miasta, które tak mocno Pan ukochał i tak troskliwie pielęgnował jego tożsamość. Dziękuję za mile słowa, ktore nie raz uslyszalam od Pana. Jednak nie ma takich, by wyrazic moj ból z powodu Pana odejscia.
Do zobaczenia...

Magdalena Ryśnik
14 grudnia 2021 11:52


W imieniu całej Grupy Moore Rewit wyrażam nasze kondolencje z powodu odejścia Pana Prezesa Piotra Stefaniaka na ręce rodziny i wszystkich pracowników Grupy Inpro. To wielka strata dla nas, nigdy nie zapomnimy wspólnych relacji i prowadzonych przedsięwzięć. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Pozostajemy w jedności w bólu i smutku. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....
Piotr Witek Prezes Grupy Moore Rewit
14 grudnia 2021 10:26


Wieczne odpoczywanie.
Żegnaj Piotrze.

Donat Paliszewski
14 grudnia 2021 10:14


Wyrazy współczucia dla rodziny ;( Wielką pustkę i smutek pozostawiłeś po sobie Szefie. Mimo przeciwności zawsze waleczny i uśmiechnięty. Na zawsze w Naszej pamięci [*]
Iza Potulska i Artur Ciałkowski
14 grudnia 2021 09:49


W imieniu pracowników firmy Deloitte, składamy wyrazy żalu i wspóczucia dla Rodziny i pracowników firmy INPRO. RIP
Robert Wolszon
14 grudnia 2021 09:13


Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Prezesa Piotra Stefaniaka. Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny, Bliskich oraz Pracowników.
ZARZĄD ORAZ PRACOWNICY FILIGRAN S.A.
14 grudnia 2021 09:13


Wielki i wspaniały człowiek. Cześć jego pamięci
Szulc Henryk
14 grudnia 2021 08:23


Wyrazy współczucia dla Rodziny i Pracowników INPRO. Pan Prezes Stefaniak pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako dobry Człowiek.
Mariusz Skowronek
14 grudnia 2021 08:18


Bardzo otwarty człowiek wielką strata znałem pana Piotra od wielu lat zawsze uśmiechnięty i chętny pomóc potrzebującym. Wielka strata.
Tomasz leżyński
14 grudnia 2021 06:36


Moje głębokie i szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich Pana Prezesa Piotra Stefaniaka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Szymon Dawidowski
13 grudnia 2021 22:42


Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży