II etap Osiedla Optima w sprzedaży - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
05wrz2018

II etap Osiedla Optima w sprzedaży

W ramach drugiego etapu INPRO wprowadziło do sprzedaży 200 ustawnych i komfortowych mieszkań. Lokale powstaną w 5 kameralnych budynkach wielorodzinnych, które wyposażone zostały w windy. Przy każdym z mieszkań zlokalizowanych na parterze znajdzie się przestronny ogródek, w lokalach na pozostałych piętrach zaprojektowano natomiast przeszklone balkony.

Osiedle Optima mieści się przy ul. Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień, w bliskiej odległości od wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta, którą mieszkańcy dotrą do centrum Gdańska w 15 minut oraz popularnego centrum handlowego Fashion House. W sąsiedztwie Optimy znajdują się malownicze tereny zielone ze ścieżkami rowerowymi oraz Jezioro Jasień wraz z licznymi obszarami rekreacyjnymi.

Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia, m.in. tereny zielone ze starannie zaprojektowaną małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne oraz stojaki rowerowe. 1 marca 2018 r. INPRO zapewniło kursowanie autobusu, który dowiezie mieszkańców osiedla do centrum Gdańska.

Sprawdź ofertę

 

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy