II etap Osiedla Optima w sprzedaży


W ramach drugiego etapu INPRO wprowadziło do sprzedaży 200 ustawnych i komfortowych mieszkań. Lokale powstaną w 5 kameralnych budynkach wielorodzinnych, które wyposażone zostały w windy. Przy każdym z mieszkań zlokalizowanych na parterze znajdzie się przestronny ogródek, w lokalach na pozostałych piętrach zaprojektowano natomiast przeszklone balkony.

Osiedle Optima mieści się przy ul. Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień, w bliskiej odległości od wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta, którą mieszkańcy dotrą do centrum Gdańska w 15 minut oraz popularnego centrum handlowego Fashion House. W sąsiedztwie Optimy znajdują się malownicze tereny zielone ze ścieżkami rowerowymi oraz Jezioro Jasień wraz z licznymi obszarami rekreacyjnymi.

Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia, m.in. tereny zielone ze starannie zaprojektowaną małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne oraz stojaki rowerowe. 1 marca 2018 r. INPRO zapewniło kursowanie autobusu, który dowiezie mieszkańców osiedla do centrum Gdańska.

Zakończenie budowy II etapu - 30.08.2020


sprawdź ofertę

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..