Nowość! Domy jednorodzinne OPTIMA VI już w sprzedaży! - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
16lip

Nowość! Domy jednorodzinne OPTIMA VI już w sprzedaży!

Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż domów jednorodzinnych w ramach VI zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

Projekt obejmuje 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej. Ich powierzchnie wynoszą od 110 do ponad 134 mkw. i położone są  na działkach mierzących od 155 do 401 mkw. Wszystkie domy będą wykończone w standardzie deweloperskim.

Ceny już od 920 tys. zł brutto! Każdy dom w ramach osiedla Optima to niezależna nieruchomość wraz z własną działką z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dla komfortu mieszkańców przewidziano liczne udogodnienia w postaci placu zabaw, wybiegu dla czworonogów czy naziemnych parkingów z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi. Część domów będzie miała także wiaty garażowe.

Zakończenie budowy części domów jednorodzinnych zaplanowano na koniec czerwca 2023 roku, a całe osiedle zostanie ukończone na koniec października 2023 roku.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową inwestycji

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży