Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Doskonała komunikacja

jedyne 10 km od centrum Gdańska

Osiedle powstaje przy ul. Zaczarowanej w niewielkiej miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim i oddalonej o zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska. W odległości ok. 2,5 km od osiedla znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa umożliwi mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. Ponadto wygodne przemieszczanie się po okolicznych miejscowościach zapewni położona w niedużej odległości od osiedla obwodnica oraz autostrada.

Okolica, która sprawdza się na co dzień

W najbliższym otoczeniu osiedla ATUT znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc. W sąsiedztwie inwestycji położona jest kameralna, sezonowa farma Dyniowe Love, serwująca moc naturalnych atrakcji dla całej rodziny. W okolicy funkcjonują również m.in. tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych i siłownie zewnętrzne oraz ścieżki rowerowe prowadzące do różnych miejsc w Trójmieście. Mieszkańcy będą mogli także uczestniczyć w regularnie organizowanych tam spływach kajakowych po rzece Raduni oraz należeć do prężnie działającego Aeroklubu Gdańskiego.

 

Doskonałe dla aktywnych

Okolica Rotmanki i Pruszcza Gdańskiego przez cały rok serwuje swoim mieszkańcom moc atrakcji. W pobliżu osiedla ATUT działają m.in. szkółki sportowe, Akademia Tańca Smooth, dwa komfortowe baseny oraz zimowe lodowisko. W okresie letnim w amfiteatrze i na terenie parku mają miejsce liczne przedstawienia teatralne, występy kabaretowe i koncerty. W ramach Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego przygotowywane są atrakcje dla dzieci, takie jak: skate park, górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne.

Wszystko w jednym miejscu - Twoim miejscu!

Duże udogodnienie stanowią funkcjonujące w niewielkiej odległości od osiedla ATUT placówki edukacyjne, do których mieszkańcy kompleksu będą mogli posyłać swoje dzieci. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele sklepów wielkopowierzchniowych, między innymi Lidl, Biedronka, Centrum Handlowe Victory, a także liczne punkty usługowe, jak przychodnie lekarskie czy salony urody.

Infrastruktura rowerowo-spacerowa

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji ATUT wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Dowiedz się więcej o naszej akcji Współtworzymy Miasto

Nowoczesny miejski kompleks rekreacyjny

w Pruszczu Gdańskim

W 2022 roku Miasto Pruszcz Gdański zrealizowało bogato rozbudowany miejski kompleks rekreacyjny. Ta nowoczesna przestrzeń znajduje się przy ul. Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim i jest dostępna dla całej lokalnej społeczności, stanowiąc wyjątkową atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach wykonanej inwestycji mieszkańcy mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, toru rolkarskiego, ścieżki rowerowej, placów zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłowni zewnętrznej czy wybiegu dla psów. Dodatkowo wokół placu powstały 53 miejsca parkingowe.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży