Inpro

Domy modelowe – czym są i jakie oferują korzyści?

Zakup nowego domu

25wrz2023
Powrót do bloga

 

 

Zakup domu czy mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu.  Oprócz wyzwań formalnych i finansowych niesie też ze sobą te emocjonalne: czy to miejsce stanie się dla mnie prawdziwym DOMEM? Jak będę się czuć w tym nowym otoczeniu? To tylko niektóre pytania nasuwające się kupującym.

Sytuacji nie rozwiązują niestety klasyczne wizualizacje, które na ogół prezentują w dość ograniczony sposób oferowaną przestrzeń. Na szczęście powstało nowe rozwiązanie, które pozwala w pełni poznać daną nieruchomość i jej możliwości. Są nim domy modelowe (zwane również pokazowymi), czyli specjalnie zaaranżowane, wykończone pod klucz lokale dostępne do zwiedzania dla klientów. Ich celem jest umożliwienie realnego obejrzenia istniejącego budynku.

Dlaczego warto odwiedzić dom modelowy?

Domy modelowe pozwalają na własne oczy ocenić daną nieruchomość – jej przestrzeń czy funkcjonalność. Dają nowe spojrzenie na to, jak wnętrze może zostać zaaranżowane i umożliwiają zwrócenie uwagi nawet na takie detale jak nasłonecznienie wnętrz budynków czy natężenie hałasów docierających z zewnątrz.

Wizyta w domu modelowym pomaga również w odkrywaniu atutów lokalizacji i rozwiązań z obszaru infrastruktury, które są zastosowane na osiedlu.  Przy okazji zwiedzania obiektu pokazowego można zobaczyć, jaka odległość w rzeczywistości dzieli miejsce zamieszkania od najważniejszych punktów, takich jak sklepy, paczkomaty, przedszkola czy szkoły oraz przestrzenie do rekreacji i wypoczynku.

Domy modelowe OPTIMA

Jako INPRO w odpowiedzi na potrzeby klientów na naszym gdańskim osiedlu OPTIMA zaprojektowaliśmy w pełni zaaranżowany dom pokazowy, który będzie dostępny dla odwiedzających już od listopada 2023 roku.

Poznaj ofertę domów jednorodzinnych na osiedlu OPTIMA

domy szeregowe nowe domy Gdańsk nowe osiedla wykończenie mieszkań pod klucz

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży