Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

W okolicy

Mieszkania w ramach osiedla City Park, położonego w centrum miasta, cieszą się dużym zainteresowaniem. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, szpital, liczne punkty -usługowe oraz przystanek autobusowy.

City Park położone jest w dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko przystanków tramwajowych oraz kilka minut pieszo od stacji SKM, skąd szybko i wygodnie można dostać się w wiele kluczowych obszarów Trójmiasta i nie tylko.

Blisko natury

Inwestycja zlokalizowana jest w idealnym miejscu do spacerów i rekreacji. Atutem City Park jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Jana Pawła II, a także w niedalekiej odległości od Parku Regana oraz gdańskich plaż. Takie otoczenie pozwoli mieszkańcom na pozostanie w nieustannym kontakcie z naturą.

Osiedle położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza. To doskonała lokalizacja dla każdego, kto uwielbia spędzać wolne popołudnia, uprawiając jogging wzdłuż brzegu morza lub zwyczajnie wypoczywać przy szumie fal.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży