Dwór Migowo - Miejsce z historią. Wkrótce w sprzedaży

Dwór Migowo - Miejsce z historią. Wkrótce w sprzedaży

W IV kwartale 2024 roku zaprezentujemy Państwu naszą nową, ale od dawna oczekiwaną inwestycję. Będzie nią zespół zabudowy na terenie zabytkowego parku w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo.  

W ramach zaplanowanych prac odtworzymy neoklasycystyczny dwór historycznego majątku Migowo (Müggau), a także układ tarasów i ogrodów w stylu francuskim oraz angielskim, w których powstaną romantyczne altany i ogród różany.

Wybudujemy nowy budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z podziemną halą garażową nawiązujący stylem do architektury dworu.

Ponadto wykonana zostanie pełna rewitalizacja parku, który od nowego budynku oddzielać będzie obsadzona grabami i jarzębami aleja żwirowa. Wody opadowe na terenie, zagospodarowane zgodnie z najnowszymi zaleceniami ekologicznymi, zapewnią historycznym alejom lipowym właściwe nawodnienie, jednocześnie ubarwiając to miejsce oczkami wodnymi i malowniczymi strumykami.

Prace przygotowawcze są już w toku i niedługo rozpocznie się budowa.
Termin jej zakończenia zaplanowaliśmy na 30 czerwca 2026 r.

Dwór Migowo Gdańsk - nowa inwestycja INPRO SA w Gdańsku

Zachęcamy do zapisania się do biuletynu informacyjnego, gdzie na bieżąco będziemy informować o dalszych szczegółach naszego nowego projektu „Dwór Migowo”.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży