Domy jednorodzinne i szeregowe na sprzedaż Golf Park w Tuchomiu koło Gdyni - INPRO S.A.

Osiedle domów jednorodzinnych Golf Park koło Gdyni
Relaksująca przyroda, cisza i ciekawa lokalizacja

Osiedle 81 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.
Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.

Proponujemy Państwu domy o powierzchni od 158 m2 do 208 m2, położone na działkach o powierzchni od 600 m2 do 1.549 m2. Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zaprojektowane zostały tereny zielone, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne. Całe osiedle Golf Park podłączone jest do gminnej sieci kanalizacyjnej.

INPRO S.A. wykonało także drogę o szer. 5 m oraz chodnik o szerokości 1,5m od drogi krajowej do wjazdu na osiedle.

Osiedle składa się z 4 etapów.

W ogrodzie

Za oknem swojego salonu mieszkańcy Golf Parku nie mają zatłoczonego skrzyżowania czy szarych wieżowców. Otacza ich przystrzyżona trawa, pełna paleta barw ogrodowych roślin czy uśmiech dziecka bawiącego się z psem na trawniku własnego ogródka.

Powierzchnie działek osiedla zamykają się w przedziale od 600 m2 do 1.549 m2, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni ogrodowej przez jej właścicieli.

Atrakcje dla całej rodziny

Z myślą o rodzinach zbudowaliśmy plac zabaw dla najmłodszych i boisko wielofunkcyjne ku uciesze starszych dzieci, a także dorosłych. Możliwość spędzania wolnego czasu razem na świeżym powietrzu w pobliżu swojego dom stanowi duży atut dla każdej rodziny.

Park osiedlowy

Dodatkową atrakcją jest także park osiedlowy, z wydzieloną strefą na rozpalenie ogniska, będącą idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi czy sąsiadami.

Tokary Golf Club

Dla zwolenników wypoczynku z kijem golfowym w ręku pobliski Tokary Golf Club ma do dyspozycji 18-to dołkowe pole. Znajdzie tam dla siebie miejsce początkujący gracz (akademia golfa) jak również bardziej zaawansowany w cyklicznie organizowanych przez klub zawodach. Pole Golfowe w Tokarach położone jest na pagórkowatym otoczonym lasami terenie charakterystycznym dla Krajobrazu Szwajcarii Kaszubskiej.

To magiczne miejsce gdzie czas się zatrzymuje dla każdego i miejsce, w którym może wypocząć cała rodzina w pięknej scenerii otaczającej przyrody.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jezioro Tuchomskie

Relaksować się można na różne sposoby, ale od zawsze spacer i bezpośredni kontakt z naturą był złotym środkiem na dobre samopoczucie. Jezioro Tuchomskie w otoczeniu lasów, gdzie godzinami można przemierzać ścieżki spacerowe pozwoli mieszkańcowi naszego osiedla na stałą odnowę ducha i ciała.

Tu znajdzie przestrzeń dla siebie wędkarz, grzybiarz, rowerzysta czy amator joggingu.

Wysoki standard

Przy budowie osiedla zastosowano nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

Więcej o technologii (pobierz PDF)

Bezpieczeństwo

W trosce o spokojne życie mieszkańców Golf Parku, zadbaliśmy o ogrodzenie osiedla i wybudowaliśmy stróżówkę. Dzięki temu każdy z nabywców może czuć się bezpiecznie.

Gdynia w zasięgu ręki

6,6 km do granic Gdyni

Pod każdym względem lokalizacja osiedla można ocenić jako komunikacyjnie wzorową. Połączenia drogowe gwarantują dojazd  do Gdyni  czy Gdańska w ciągu zaledwie 20 minut.

Zalety lokalizacji

Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

Wykończenie pod klucz

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Oferta wykończenia pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu. Dzieci do lat 7 oraz klienci ze zwierzętami, z uwagi na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczeni na teren budowy.

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa domu udzieli Pani Iwona Formela iwona.formela@inpro.com.pl tel. 58 340 03 89, tel. kom. 669 003 318


Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik domów Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży