Etap II - w sprzedaży ostatnie gotowe mieszkania
Etap II - w sprzedaży ostatnie gotowe mieszkania
Etap II - w sprzedaży ostatnie gotowe mieszkania
Etap II - w sprzedaży ostatnie gotowe mieszkania
Etap I - sprzedaż zakończona
Przedszkola na terenie osiedla
Boisko wielofunkcyjne

Najważniejszy jest dobry start!

Zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość, kupując komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu!

Inwestycja powstała w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Nowatorów2 km od obwodnicy trójmiejskiej i zaledwie 6 km od lotniska im. Lecha Wałęsy. Osiedle Start to przede wszystkim gwarancja jakości i wygody.

Inwestycja złożona jest z dwóch etapów, obejmujących łącznie 8 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszczących w sumie 316 mieszkań (etap I – 157 lokali, etap II – 159 lokali). Dzięki takim udogodnieniom jak położone na terenie inwestycji lokale handlowo-usługowe czy plac zabaw wszystko to, co najważniejsze, jest dla mieszkańców na wyciągnięcie ręki! Dodatkowo w bliskiej odległości od osiedla znajdują się liczne tereny zielone oraz lasy.

Rozpoczęliśmy podpisywanie aktów notarialnych

Rozpoczęliśmy podpisywanie aktów notarialnych przenoszących własność lokali zrealizowanych w ramach osiedla Start (etap II) w Gdańsku Kokoszkach.

Zobacz cennik z gotowych mieszkań

Otwarcie ogólnodostępnego boiska w Gdańsku Kokoszkach!

1 września 2021 roku nastąpiło przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego w Gdańsku Kokoszkach!

W ramach wydarzenia odbyły się liczne turnieje, zabawy, a także poczęstunek i koncert Gracjana Kalandyka wraz z zespołem.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę podczas pikniku. 

Otwarcie przedszkola

na terenie osiedla Start

1 września 2021 na terenie I etapu osiedla Start nastąpiło otwarcie Publicznego Przedszkola nr 9 w Gdańsku, prowadzonego przez „Pozytywne Inicjatywy”.

Pod opieką placówki znajduje się łącznie 76 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Miejsce to wyróżnia się wysokim standardem i doskonale wykształconą kadrą. Nowoczesny budynek zapewnia atrakcyjnie wyposażone i przestronne sale, których piękne przestrzenie zagwarantują podopiecznym dobre samopoczucie. Z przedszkolem połączony jest plac zabaw z ławeczkami oraz miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Funkcjonowanie tego typu placówki na terenie osiedla jest dużym udogodnieniem dla wszystkich rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Przedszkole na terenie osiedlaPrzedszkole na terenie osiedla

Wszystko na miejscu

Dostęp do usług codziennego użytku jest dla mieszkańców osiedla Start na wyciągnięcie ręki. W ramach każdego etapu parter jednego z budynków został przeznaczony na dostępną dla wszystkich część handlowo-usługową, złożoną z 3 lokali użytkowychNa terenie inwestycji funkcjonuje piekarnio-cukiernia oraz sklep wielobranżowy.

W bliskim otoczeniu znajdują się także wszystkie niezbędne miejsca, takie jak np. szkoły i przedszkola. Kolejnym atutem jest sąsiedztwo całej gamy różnych sklepów takich jak Lidl, Biedronka, centrum Auchan czy Ikea, ale również kościoła, restauracji, placówki pocztowej czy stacji paliw. Dzięki temu wszystkie niezbędne sprawy można wykonać w drodze do domu.

Przedszkole oraz lokal usługowyPrzedszkole oraz lokal usługowy
Piekarnio-cukiernia oraz sklep wielobranżowyPiekarnio-cukiernia oraz sklep wielobranżowy

Piękna i funkcjonalna

przestrzeń osiedla

Na osiedlu Start powstało osiem budynków trzy- i pięciokondygnacyjnych. Etap I obejmuje 157 mieszkań, a etap II składa się ze 159 mieszkań.

Na terenie osiedla zaplanowano cztery podziemne hale garażowe, które są bezpośrednio skomunikowane  z budynkami (C i D oraz E i G).  Dodatkowo zaprojektowana została przestrzeń przeznaczona na boxy do użytku mieszkańców. Wszystkie budynki pięciokondygnacyjne wyposażono w nowoczesne windy.

 

Zielone otoczenie

Do mieszkań położonych na parterze przynależą przydomowe ogródki, które stanowią idealną przestrzeń na spędzanie wolnego czasu dla rodziny i znajomych. Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony oraz loggie.

Ponadto wokół inwestycji wykonano ogólnodostępne tereny zielone, które mogą posłużyć jako idealne miejsce do spacerów oraz wypoczynku.

Najwyższa jakość

Osiedle Start to architektura oparta na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Walory estetyczne nie są oczywiście jedyną zaletą naszego budownictwa. W inwestycji najważniejszą rolę odgrywa jakość, którą widać między innymi w wykorzystywanych materiałach i sposobie wykonania.

Bezpieczeństwo to podstawa

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców osiedle Start wyposażono w system monitoringu CCTV. Dzięki temu rozwiązaniu teren jest objęty ochroną przez 24 godziny na dobę.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Szybki i bezpośredni dojazd

do centrum Gdańska

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km. 

 

Lasy i tereny zielone

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Współtworzymy Miasto

INPRO w ramach współpracy z Gminą Miasta Gdańska sfinansowało i wybudowało ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Obiekt sportowy jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Gdańska. Boisko o nawierzchni poliuretanowej EPDM z podbudową i wymiarach ok. 34 m x 18,5 m dostosowane jest do różnych dyscyplin sportowych. Wyposażone jest w dwie bramki do piłki ręcznej, dwa kosze do koszykówki. Na terenie boiska powstało ogrodzenie o wysokości 4,1 m oraz piłkochwyty o wysokości 6,1 m. Inwestycja obejmuje również ciąg pieszy o szerokości 2 m i długości 34 m. Zamontowane zostały także elementy małej architektury: 5 ławek, 1 kosz oraz 7 stojaków na rowery.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zakończenie budowy

Etap II

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących zakończenie budowy II etapu osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy etapu IIZdjęcia z budowy etapu II
Zdjęcia z budowy etapu IIZdjęcia z budowy etapu II
Zdjęcia z budowy etapu IIZdjęcia z budowy etapu II

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży