Inpro

Mieszkanie wykończone pod klucz. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wykończenie mieszkań pod klucz

09gru2022
Powrót do bloga

Mieszkanie kupione, klucze odebrane, ale na faktyczną przeprowadzkę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W końcu w kuchni nie ma lodówki, w łazience brakuje prysznica, a w pokojach nadal nie ma podłogi. Większość nowych mieszkań w Polsce nabywana jest w stanie deweloperskim, choć w ostatnich latach zauważalny jest trend sprzedaży lokali wykończonych pod klucz. Dzięki tej opcji możemy zaoszczędzić czas, wcześniej cieszyć się nowym mieszkaniem i uniknąć stresu związanego z nadzorowaniem postępów prac. Na czym dokładnie polega wykończenie mieszkania pod klucz?

Kupując nowe mieszkanie od dewelopera, możemy zdecydować się na różny zakres współpracy z firmą. W zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych inwestycja może zostać zrealizowana do stanu deweloperskiego lub wykończona pod klucz. Wybór drugiej opcji wiąże się z odbiorem lokalu, w którym od razu możemy zamieszkać, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac remontowych. W ten sposób nie musimy tracić energii i środków na szukanie ekipy remontowej czy kontrolę kolejnych etapów robót. Co istotne, możemy zdecydować się na różnego rodzaju pakiety w zależności od swoich potrzeb.

 

S, M czy L? Wybierz pakiet i sam zdecyduj o standardzie wykończenia

W ofercie INPRO można znaleźć trzy propozycje wykończenia przygotowane przez specjalistów z SML mieszkania pod klucz. Pierwszym z nich jest pakiet S, w ramach którego klienci otrzymują mieszkanie wyremontowane w podstawowym zakresie z materiałami wykończeniowymi trwale wbudowanymi. Kolejny pakiet – M – rozszerza wyposażenie mieszkania o stałe elementy w zabudowie (np. aneks kuchenny z wyposażeniem AGD i szafę w przedpokoju). Ostatni pakiet L to już kompleksowe wykończenie mieszkania wraz z wszelkimi meblami oraz dodatkami dekoracyjnymi.

Po zdecydowaniu się na konkretny pakiet musimy jeszcze wybrać materiały wykończeniowe, w czym pomaga zazwyczaj współpracujący z firmą deweloperską architekt, ustalić kosztorys oraz datę odbioru mieszkania i czekać do wyznaczonego terminu. Jako nabywcy mieszkania nie nadzorujemy już przebiegu prac – od tej pory wszystkim zajmuje się deweloper.

Mieszkanie pod klucz. Dla kogo będzie dobrym wyborem?

Mieszkanie pod klucz będzie więc idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę, jakość i przede wszystkim czas – wybór, zamówienie oraz położenie odpowiednich materiałów potrafi być niezwykle czasochłonnym procesem. Z tego typu oferty z pewnością warto też skorzystać, jeśli nie mamy doświadczenia związanego z branżą budowlaną. Powierzenie realizacji inwestycji fachowej ekipie zaoszczędzi wiele niepotrzebnych nerwów.

Odbiór wyremontowanego mieszkania będzie również optymalnym rozwiązaniem dla osób szukających nieruchomości w celach inwestycyjnych. Uniknięcie nadzorowania czasochłonnych remontów i pewność co do daty odbioru gotowego lokalu to dwie zalety, które najbardziej doceniają inwestorzy. Warto też podkreślić, że w przypadku wykończenia pod klucz możemy mieć pewność, że nasz budżet nie zostanie przekroczony, co często trudne jest do osiągnięcia przy samodzielnym remoncie.

Wykończ mieszkanie w pakiecie SMART

Na gwarancję ceny przy wykończeniu mieszkania mogą liczyć klienci INPRO, którzy do końca grudnia mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego pakietu SMART. Pakiet zawiera dokładny kosztorys na realizację wnętrz pod klucz wraz ze szczegółową rozpiską poszczególnych prac remontowych. Ceny w pakiecie zaczynają się już od 37 900 zł brutto za remont dwupokojowego mieszkania.

Oferta jest ważna do 30 grudnia 2022 roku i dotyczy osób, które nabędą mieszkania w inwestycjach Koncept (etap I), Ostoja (etap II), Start (etap 2), Brawo 2, Debiut 4 lub Optima (zadanie inwestycyjne 4 oraz 5). 

Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego pakietu

nowe mieszkania wykończenie mieszkań pod klucz gotowe mieszkania

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży