Inpro

Kuchnia biała, w kolorze czy czarna? – Poznaj aktualne trendy!

Wykończenie mieszkań pod klucz

01lut2021
Powrót do bloga

Czeka Cię wykończenie mieszkania i zastanawiasz się jak urządzić kuchnię? Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór informacji opisujących aktualne trendy kuchenne.

Przez długie lata kuchnie nie pełniły roli dekoracyjnej. W większości polskich domów ich wyposażenie składało się z szeregu nudnych, imitujących drewno szafek stanowiących wręcz niewidoczne tło. Z czasem jednak pomieszczenia te zaczęły wypełniać się coraz bardziej odważnymi tonami, począwszy od ciemnego wenge, aż po wściekłą czerwień, rażącą zieleń czy też intensywny fiolet, które na pewien czas zagościły w kuchniach Polaków.

W ostatnich latach widać jednak kolejne zmiany. Jeszcze do niedawna dominującym trendem w kuchniach był kolor biały, szczególnie w połysku. Taki dobór mebli z pewnością mocno rozjaśniał wnętrze poprzez odbijające się od połyskujących szafek kuchennych światło, a gładkie, niefrezowane fronty o jasnym kolorze optycznie powiększały pomieszczenie. Rozwiązanie to można uznać za proste i uniwersalne. Na tym jednak nie zatrzymały się zmiany w kuchennych trendach.

Jakie trendy w aranżacjach kuchni obowiązują obecnie?

Od kilku lat zauważamy wyczekiwaną przez nas zmianę tendencji. Klienci coraz częściej decydują się na przełamanie klasycznej bieli lekką szarością, a nawet mocniejszymi kolorami. – mówi Maria Pracka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w SML Mieszkania pod klucz.

Urządzając mieszkanie, coraz częściej stawiamy na niebanalne wnętrza i odważne zestawienia kolorystyczne. Kolory te bywają przeważnie stonowanymi, pastelowymi barwami łączonymi z drewnianymi elementami.  Od niedawna widać również rosnące zainteresowanie ciemnymi barwami. W projektach wnętrz zaczynają królować kuchnie czarne i granatowe.

Ciemna kuchnia – czy to rozwiązanie dla wszystkich?

Istnieje wiele czynników, które trzeba brać pod uwagę, opracowując wystrój serca domu. Urządzając wnętrze warto pamiętać, że ciemne kuchnie są znacznie trudniejsze w utrzymaniu czystości od tych utworzonych w jasnych barwach. Przy projektowaniu kuchni należy uwzględnić intensywność użytkowania oraz przekrój wiekowy przyszłych użytkowników. Istotna jest również obecność ewentualnych pupili w domu.

Jeżeli marzysz o nie tylko pięknej kuchni, ale i całym mieszkaniu, jednak nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie zajmować się ogromem prac z tym związanym, to idealną opcją dla Ciebie będzie nasz program obejmujący wykończenie pod klucz. Przy współpracy z naszymi architektami uzyskasz projekt spełniający wszystkie twoje potrzeby, unikniesz licznych stresów, męczących zakupów czy też czasochłonnych i brudzących prac remontowych. Wykończenie mieszkań pod klucz zapewni Ci możliwość zamieszkania w gotowym lokalu stworzonym na miarę Twoich oczekiwań.

Warto pamiętać, że oferta ta obejmuje także gotowe domy pod klucz – pozwalając na zaaranżowanie przy współpracy z naszymi specjalistami nawet dużych i wymagających wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu.

Wykończenie mieszkań pod klucz

nowe mieszkania mieszkania Gdańsk mieszkania Rumia mieszkania Pruszcz Gdański wykończenie mieszkań pod klucz gotowe mieszkania

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży