Inpro

Kuchnia biała, w kolorze czy czarna? – Poznaj aktualne trendy!

Wykończenie mieszkań pod klucz

01lut2021
Powrót do bloga

Czeka Cię wykończenie mieszkania i zastanawiasz się jak urządzić kuchnię? Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór informacji opisujących aktualne trendy kuchenne.

Przez długie lata kuchnie nie pełniły roli dekoracyjnej. W większości polskich domów ich wyposażenie składało się z szeregu nudnych, imitujących drewno szafek stanowiących wręcz niewidoczne tło. Z czasem jednak pomieszczenia te zaczęły wypełniać się coraz bardziej odważnymi tonami, począwszy od ciemnego wenge, aż po wściekłą czerwień, rażącą zieleń czy też intensywny fiolet, które na pewien czas zagościły w kuchniach Polaków.

W ostatnich latach widać jednak kolejne zmiany. Jeszcze do niedawna dominującym trendem w kuchniach był kolor biały, szczególnie w połysku. Taki dobór mebli z pewnością mocno rozjaśniał wnętrze poprzez odbijające się od połyskujących szafek kuchennych światło, a gładkie, niefrezowane fronty o jasnym kolorze optycznie powiększały pomieszczenie. Rozwiązanie to można uznać za proste i uniwersalne. Na tym jednak nie zatrzymały się zmiany w kuchennych trendach.

Jakie trendy w aranżacjach kuchni obowiązują obecnie?

Od kilku lat zauważamy wyczekiwaną przez nas zmianę tendencji. Klienci coraz częściej decydują się na przełamanie klasycznej bieli lekką szarością, a nawet mocniejszymi kolorami. – mówi Maria Pracka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w SML Mieszkania pod klucz.

Urządzając mieszkanie, coraz częściej stawiamy na niebanalne wnętrza i odważne zestawienia kolorystyczne. Kolory te bywają przeważnie stonowanymi, pastelowymi barwami łączonymi z drewnianymi elementami.  Od niedawna widać również rosnące zainteresowanie ciemnymi barwami. W projektach wnętrz zaczynają królować kuchnie czarne i granatowe.

Ciemna kuchnia – czy to rozwiązanie dla wszystkich?

Istnieje wiele czynników, które trzeba brać pod uwagę, opracowując wystrój serca domu. Urządzając wnętrze warto pamiętać, że ciemne kuchnie są znacznie trudniejsze w utrzymaniu czystości od tych utworzonych w jasnych barwach. Przy projektowaniu kuchni należy uwzględnić intensywność użytkowania oraz przekrój wiekowy przyszłych użytkowników. Istotna jest również obecność ewentualnych pupili w domu.

Jeżeli marzysz o nie tylko pięknej kuchni, ale i całym mieszkaniu, jednak nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie zajmować się ogromem prac z tym związanym, to idealną opcją dla Ciebie będzie nasz program obejmujący wykończenie pod klucz. Przy współpracy z naszymi architektami uzyskasz projekt spełniający wszystkie twoje potrzeby, unikniesz licznych stresów, męczących zakupów czy też czasochłonnych i brudzących prac remontowych. Wykończenie mieszkań pod klucz zapewni Ci możliwość zamieszkania w gotowym lokalu stworzonym na miarę Twoich oczekiwań.

Warto pamiętać, że oferta ta obejmuje także gotowe domy pod klucz – pozwalając na zaaranżowanie przy współpracy z naszymi specjalistami nawet dużych i wymagających wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu.

Wykończenie mieszkań pod klucz

nowe mieszkania mieszkania Gdańsk mieszkania Rumia mieszkania Pruszcz Gdański

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży