Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Bogata infrastruktura otoczenia

W najbliższej okolicy osiedla Brawo 2 funkcjonuje żłobek oraz przedszkole, co będzie stanowiło ważne udogodnienie dla wszystkich rodziców małych dzieci oraz osób planujących powiększenie rodziny. W niewielkiej odległości od kompleksu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, pozwalające na zapewnienie wszystkich podstawowych potrzeb, takie jak: Biedronka, Tesco, Empik, Rossmann, KiK, a także restauracja KFC oraz centrum handlowe Victory.

Wyjątkowe położenie

Zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim wśród zielonych terenów i atrakcyjnej infrastruktury handlowo-usługowej osiedle Brawo 2 z pewnością wprawi w zachwyt wszystkich miłośników harmonijnego życia z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień, a równocześnie z możliwością życia w kontakcie z naturą. W pobliżu inwestycji znajduje się m.in. zagospodarowany zbiornik wodny, którego otoczenie stanowi idealną przestrzeń do codziennego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Co ważne, dojazd do centrum Gdańska z inwestycji zajmuje zaledwie 20 minut.

Połączenie z Trójmiastem

Znajdujące się w pobliżu kompleksu przystanki autobusowe zagwarantują przyszłym mieszkańcom osiedla bezpośrednie połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska, np. poprzez trwający około 30 minut przejazd linią 132. Dużym udogodnieniem będzie także funkcjonująca na terenie Pruszcza Gdańskiego bezpłatna linia autobusowa nr 107, która umożliwi szybkie i wygodne przemieszczanie się po całej miejscowości.

Infrastruktura rowerowo-spacerowa

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy, służący polepszeniu infrastruktury rekreacyjnej i podwyższeniu komfortu życia okolicznych mieszkańców.

W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Cieszymy się, że nasze działania przyczyniają się do podwyższenia jakości życia lokalnej społeczności.

Dowiedz się więcej o naszej akcji Współtworzymy Miasto

Nowoczesny miejski kompleks rekreacyjny

w Pruszczu Gdańskim

Serdeczne gratulacje dla Miasta Pruszcz Gdańskiz okazji zrealizowania bogato rozbudowanego miejskiego kompleksu rekreacyjnego. Ta nowoczesna przestrzeń znajduje się przy ul. Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim i jest dostępna dla całej lokalnej społeczności, stanowiąc wyjątkową atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W ramach wykonanej inwestycji mieszkańcy mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, toru rolkarskiego, ścieżki rowerowej, placów zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłowni zewnętrznej, wybiegu dla psów. Dodatkowo wokół placu powstały 53 miejsca parkingowe.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży