Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Bogata infrastruktura otoczenia

W najbliższej okolicy osiedla Brawo 2 funkcjonuje żłobek oraz przedszkole, co będzie stanowiło ważne udogodnienie dla wszystkich rodziców małych dzieci oraz osób planujących powiększenie rodziny. W niewielkiej odległości od kompleksu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, pozwalające na zapewnienie wszystkich podstawowych potrzeb, takie jak: Biedronka, Tesco, Empik, Rossmann, KiK, a także restauracja KFC oraz centrum handlowe Victory.

Wyjątkowe położenie

Zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim wśród zielonych terenów i atrakcyjnej infrastruktury handlowo-usługowej osiedle Brawo 2 z pewnością wprawi w zachwyt wszystkich miłośników harmonijnego życia z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień, a równocześnie z możliwością życia w kontakcie z naturą. W pobliżu inwestycji znajduje się m.in. zagospodarowany zbiornik wodny, którego otoczenie stanowi idealną przestrzeń do codziennego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Co ważne, dojazd do centrum Gdańska z inwestycji zajmuje zaledwie 20 minut.

Połączenie z Trójmiastem

Znajdujące się w pobliżu kompleksu przystanki autobusowe zagwarantują przyszłym mieszkańcom osiedla bezpośrednie połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska, np. poprzez trwający około 30 minut przejazd linią 132. Dużym udogodnieniem będzie także funkcjonująca na terenie Pruszcza Gdańskiego bezpłatna linia autobusowa nr 107, która umożliwi szybkie i wygodne przemieszczanie się po całej miejscowości.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży