Nowe mieszkania na sprzedaż Debiut w Pruszczu Gdańskim - INPRO S.A.


Osiedle Debiut zlokalizowane jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach trzech etapów inwestycji powstało 11 nowoczesnych budynków z windami. Na terenie osiedla znajduje się również boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw i liczne tereny rekreacyjne. W bliskiej odległości władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko w okresie zimowym, kina, żłobki i przedszkola. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm.

Wygodnie i funkcjonalnie

W podziemiach każdego budynku powstała hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Wokół budynków utworzono także naziemne miejsca postojowe dla mieszkańców oraz miejsca ogólnodostępne. Wszystkie budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy. Aby zwiększyć komfort mieszkańców, w budynkach zaprojektowano eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz pomieszczenia na jednoślady i piwnice.

Aktywnie i zdrowo

Na terenie osiedla powstało (zgodnie ze sprawdzonym przez INPRO standardem) wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, duży plac zabaw dla najmłodszych, tereny rekreacyjne oraz przestrzenie dla najmłodszych dzieci z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. Znajdują się tu również ogólnodostępne miejsca dla rowerów. W bliskiej odległości od Osiedla Debiut władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny

Spokojnie i bezpiecznie

Spokój i bezpieczeństwo gwarantuje mieszkańcom nowoczesny i jednocześnie niedrogi w utrzymaniu system monitoringu. W każdym mieszkaniu został zainstalowany także domofon, z możliwością podłączeniu video domofonu. Przy wjeździe na teren osiedla zamontowano szlaban wjazdowy - sterowany automatycznie na pilota.

Przytulnie i funkcjonalnie

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Dzięki funkcjonalnym projektom poszczególnych pomieszczeń wszyscy nabywcy mogą szybko i komfortowo urządzić swoje wymarzone mieszkanie.

Słoneczne balkony i duże ogrody

Mieszkania posiadają także szerokie i słoneczne balkony oraz loggie. Właściciele mieszkań na parterze mogą natomiast cieszyć się dużymi, zielonymi ogrodami, których powierzchnia sięga nawet 200 m2.

Wysoka jakość

Przy budowie osiedla zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały. W trzech etapach nowoczesnej inwestycji powstało 11 budynków, liczących w sumie 287 mieszkań. Dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale osiedle stanowi komfortowe miejsce do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób. 

Części wspólne

Na terenie osiedla powstała wyjątkowa strefa rekreacyjna, w której wybudowano duże boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkowym atutem jest drewniana wiata, pod którą znajdują się stoliki oraz miejsca do relaksu i wspólnego spędzania czasu. 

Dlaczego Pruszcz Gdański?

"Zamieszkanie w Pruszczu wiąże się z jednej strony z jego zaletami małego miasteczka, bo wszędzie jest blisko i wszystko można załatwić, poruszając się na piechotę lub bezpłatną miejską linią autobusową. Z drugiej strony mieszkając 10 kilometrów od centrum Gdańska jesteśmy tutaj wolni od wszystkich niedogodności, charakterystycznych dla dużych miast. Wydaje mi się, że dla osób, które dzisiaj kupują mieszkania na własne potrzeby – a takich jest w Pruszczu większość, właśnie lepsza jakość życia jest najważniejszym argumentem za. Że ten wybór nie wynika z przymusu ekonomicznego, który każe szukać najtańszego lokum na rynku, tylko z przekonania, że tu będzie lepiej, spokojniej i wygodniej. W Pruszczu są nie tylko mieszkania, jest także praca i perspektywy rozwoju." - burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel

Przeczytaj cały wywiad

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

Wykończenie pod klucz

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Oferta wykończenia pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt
Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od września biuro sprzedaży przy ul. Rogozińskiego 3 lokal S4 w Pruszczu Gdańskim jest czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży, z Panią Beatą Filipek, tel. 669 101 855, beata.filipek@inpro.com.pl 

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl
 
Spotkania aranżacje prowadzone są przez Panią arch. Iwonę Formela tel. 669 003 318, iwona.formela@inpro.com.pl

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Sylwią Rataj-Rudowską  tel. 669 003 389 sylwia.rataj-rudowska@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży