Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Współtworzymy Miasto

Budowa ulicy Jeziornej

Jest to już kolejne z działań w ramach inicjatywy INPRO „Współtworzymy Miasto”, której celem jest poprawa warunków życia lokalnej społeczności.

W celu zapewnienia wygody całej lokalnej społeczności zaplanowaliśmy budowę ulicy Jeziornej od ronda przy ul. Kosynierów w Rumi. Inwestycja obejmie kompleksową realizację mierzącej ok. 415 m długości i 6 m szerokości drogi z kostki betonowej z chodnikiem po obu stronach i oświetleniem.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Wszędzie blisko

Osiedle Ostoja położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Zaletą lokalizacji inwestycji są znajdujące się w niewielkiej odległości sklepy np. Decathlon, salon meblowy Agata oraz centrum handlowe Port Rumia z licznymi sklepami i restauracjami oraz supermarketem Auchan. Niedaleko osiedla znajduje się również ekskluzywna strefa saun Aqua Spa & Saunarium Reda.

W pobliżu funkcjonują również dwie szkoły podstawowe.

Dobre połączenia komunikacyjne

Tuż obok osiedla Ostoja znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają dwie linie autobusowe. Autobus nr 84 kursuje na terenie miasta i swoją trasą obejmuje takie miejsca jak centrum handlowe Port Rumia, cmentarz w Starej Rumi, Dworzec PKP czy Urząd Miasta. Linia nr 9 zapewnia dojazd do sąsiadującej z Rumią Redy.

Dzięki pobliskiej stacji PKP mieszkańcy mogą w łatwy i bezpośredni sposób dotrzeć do Trójmiasta. Podróż do Gdyni Szybką Koleją Miejską zajmie jedynie 10 minut.

Małe Trójmiasto Kaszubskie

Rumia tworzy wraz z Redą i Wejherowem zespół Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Miasta wspólnie dbają o interesy mieszkańców oraz aktywnie rozwijają funkcjonowanie trzech gmin.

Zobacz ofertę mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży