Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Bogata infrastruktura okolicy

W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się wszystkie przydatne na co dzień miejsca, takie jak szkoła, przedszkole, apteka, paczkomat, stacja paliw, Urząd Miasta, a nawet obejmująca liczne sklepy, restaurację, siłownie czy kino Galeria Rumia oraz park z przyrządami do ćwiczeń street workout i placem zabaw.

Blisko natury

W Rumi Centralnej tylko krok dzieli Cię od zdrowego stylu życia! Przebiegająca w sąsiedztwie inwestycji rzeka Zagórska Struga jest popularną trasą spacerową. Z kolei pobliska Dolina Zagórskiej Strugi i graniczący z nią Trójmiejski Park Krajobrazowy są świetnymi miejscami do rekreacji i uprawiania sportów.

W pobliżu znajdują się malownicze lasy ze ścieżkami spacerowymi, na których terenie znajdują się liczne punkty widokowe, m.in. Punkt Widokowy Góra Markowca, gdzie oprócz samego miejsca obserwacyjnego dostępne są również ścieżki edukacyjne, park linowy, plac zabaw dla dzieci, amfiteatr czy góra saneczkowa.

Dobrze skomunikowana

Z Rumi Centralnej jest zawsze blisko tam, dokąd chcesz dotrzeć! Dzięki rozbudowanej sieci komunikacyjnej trójmiejska aglomeracja jest w zasięgu krótkiej jazdy samochodem lub komunikacją publiczną. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linie 84, 85, 86, 173, 288 oraz 650, pozwalające na dojazd do różnych części miasta, jak i do okolicznych miejscowości. Dodatkowo dzięki pobliskiej stacji PKP mieszkańcy mogą w łatwy i bezpośredni sposób dotrzeć do Trójmiasta, a podróż do Gdyni Szybką Koleją Miejską zajmuje jedynie 10 minut.

Małe Trójmiasto Kaszubskie

Rumia tworzy wraz z Redą i Wejherowem zespół Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Miasta wspólnie dbają o interesy mieszkańców oraz aktywnie rozwijają funkcjonowanie trzech gmin.

Zobacz ofertę mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży