Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Szybki i bezpośredni dojazd

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km

 

Bajpas kartuski

Nowoczesny przystanek PKM ok. 800 m od inwestycji Start

Do końca 2022 roku zostanie zmodernizowane połączenie kolejowe przebiegające przez Kokoszki. Prace przy „bajpasie kartuskim" są podzielone na dwie części: modernizację ok. 16 km linii Gdańsk Kokoszki – Stara Piła – Żukowo – Glincz oraz odbudowę ok. 1,5 km toru na odcinku Gdańsk Kiełpinek – Gdańsk Kokoszki.

Przebudowa stacji PKP umożliwi mieszkańcom osiedla dogodny i bezpośredni dojazd do wielu miejsc w Trójmieście oraz powiecie kartuskim. Nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki znajdować się będzie ok. 800 m od inwestycji StartW grudniu 2020 r. PKP PLK S.A. wybrały konsorcjum firm PHU Rajbud oraz Torhamer na wykonawcę prac budowlanych dla tzw. bajpasu kartuskiego.

(grafika, źródło: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.)

 

Rozbudowa pobliskiej infrastruktury

Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej na odcinku liczącym ok. 1,2 km od ul. Otomińskiej do ul. Nowatorów. Zakres prac przewiduje utworzenie dwóch pasów jezdni w każdym kierunku, co znacznie ułatwi komunikację w tym obszarze i zminimalizuje zatory drogowe. Dodatkowo wybudowane zostaną nowe chodniki i oświetlenie, a wzdłuż części inwestycji powstanie także droga rowerowa. Prace zakończą się w połowie grudnia 2021 r.

(grafika, źródło: trojmiasto.pl)

 

Rozbudowa ul. Kartuskiej (źródło: trojmiasto.pl)Rozbudowa ul. Kartuskiej (źródło: trojmiasto.pl)

Lasy i tereny zielone

Specjalnie dla mieszkańców osiedla

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży