Gdańsk Kokoszki lokalizacja osiedla Start z ofertą nowych mieszkań na sprzedaż - INPRO S.A.
Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Szybki i bezpośredni dojazd

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km jazdy samochodem. 

 

Lasy i tereny zielone

Specjalnie dla mieszkańców osiedla

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.