Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Szybki i bezpośredni dojazd

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km

 

Bajpas kartuski

Nowoczesny przystanek PKM ok. 800 m od inwestycji Start

Do końca 2022 roku zostanie zmodernizowane połączenie kolejowe przebiegające przez Kokoszki. Prace przy „bajpasie kartuskim" są podzielone na dwie części: modernizację ok. 16 km linii Gdańsk Kokoszki – Stara Piła – Żukowo – Glincz oraz odbudowę ok. 1,5 km toru na odcinku Gdańsk Kiełpinek – Gdańsk Kokoszki.

Przebudowa stacji PKP umożliwi mieszkańcom osiedla dogodny i bezpośredni dojazd do wielu miejsc w Trójmieście oraz powiecie kartuskim. Nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki znajdować się będzie ok. 800 m od inwestycji StartW grudniu 2020 r. PKP PLK S.A. wybrały konsorcjum firm PHU Rajbud oraz Torhamer na wykonawcę prac budowlanych dla tzw. bajpasu kartuskiego.

(grafika, źródło: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.)

 

Lasy i tereny zielone

Specjalnie dla mieszkańców osiedla

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży