Inpro

Od 2011 roku INPRO S.A. na
GPW w Warszawie

Spółka Inpro powstała w 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych oraz liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Najnowsze raporty

Raport bieżący 3/2024dokument PDF, rozmiar 19 KB Raport bieżący 1/2024dokument PDF, rozmiar 120 KB Raport bieżący 27/2023dokument PDF, rozmiar 115 KB Raport bieżący 26/2023dokument PDF, rozmiar 113 KB Raport bieżący 25/2023dokument PDF, rozmiar 116 KB Raport bieżący 24/2023dokument PDF, rozmiar 120 KB
Raporty bieżące Raporty okresowe

Prezentacje

Wyniki po I kwartale 2023dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki za 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki po III kwartale 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki po I półroczu 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB
Więcej
Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za II kwartał 2024

Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za II kwartał 2024

Jak wynika z podsumowania II kwartału 2024 roku, Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż na poziomie 138 umów, przekazując łącznie 54 lokale mieszkalne. Jeden z czołowych deweloperów trójmiejskiego rynku notuje stabilny rozwój, czego efektem są realizowane inwestycje na Pomorzu i w województwach sąsiednich oraz świeżo oddana do użytku luksusowa nieruchomość w Mikołajkach.

Trójmiasto i okolice – gdzie warto kupić mieszkanie?

Trójmiasto i okolice – gdzie warto kupić mieszkanie?

Chętnych na zakup lokali mieszkalnych wciąż jest znacznie więcej niż dostępnych na rynku mieszkań, a znalezienie wymarzonego miejsca do życia w dobrej cenie, ciekawej lokalizacji i z dostępem do wielu usług jest nie lada wyzwaniem. Gdzie obecnie w Trójmieście i okolicy można kupić dobrze skomunikowane mieszkanie, otoczone zielenią i bogatą infrastrukturą usługowo – handlową?

Grupa Inpro z dobrym wynikiem za I kwartał 2024

Grupa Inpro z dobrym wynikiem za I kwartał 2024

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki finansowe za I kwartał tego roku. W analizowanym okresie odnotowano przychody ze sprzedaży w wysokości 88,4 mln zł, co stanowi wynik o 71% wyższy r/r. Zysk netto osiągnął poziom ponad 10 mln zł, a rentowność netto wyniosła 11%. W I kwartale tego roku Grupa przekazała nabywcom 159 lokali i jest to wynik o 69% wyższy w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Mieszkania w idealnej formie. INPRO buduje w Elblągu!

Spółka INPRO wchodzi na elbląski rynek, oferując wielorodzinną inwestycję mieszkaniową. To pierwsza na terenie Elbląga inwestycja jednego z czołowych, trójmiejskich deweloperów, łącząca bezpieczeństwo, komfort oraz najnowocześniejsze udogodnienia dla mieszkańców.

Nowy wymiar komfortu

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaje 68 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (od 41 do 70 m²), pozwalających na znalezienie funkcjonalnego lokalu dostosowanego do sprecyzowanych potrzeb przyszłych mieszkańców. Spółka planuje zakończenie tego etapu inwestycji do końca września przyszłego roku

Spółka Inpro z pozwoleniem na użytkowanie dla VI etapu inwestycji osiedla Optima, budynek O! Umożliwia ono rozpoczęcie procesu przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom.

Spółka Inpro z pozwoleniem na użytkowanie dla VI etapu inwestycji osiedla Optima, budynek O! Umożliwia ono rozpoczęcie procesu przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom.

Zlokalizowane w Gdańsku Jasieniu osiedle Optima to odpowiedź na potrzeby mieszkańców Trójmiasta i każdego, kto swoją przyszłość wiąże z nadmorskim otoczeniem. Kompleks budynków wielorodzinnych oraz domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej, to osiedle z szeregiem dodatkowych udogodnień zewnętrzną siłownią, dużymi placami zabaw oraz wielofunkcyjnymi boiskami. Otoczenie osiedla to liczne tereny zielone z urokliwym oczkiem wodnym. Inwestor zadbał również o zapewnienie dostępu do obiektów handlowo-usługowych oraz przedszkola, żłobka czy sklepu wielobranżowego.

Wyniki sprzedaży Grupy INPRO w 2023 roku

Wyniki sprzedaży Grupy INPRO w 2023 roku

Grupa Kapitałowa INPRO podsumowała wstępne wyniki sprzedaży w 2023 roku. W tym okresie zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako liczbę podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 863 umów, co stanowi o 105% więcej niż w 2022 roku. Jednocześnie w 2023 roku Grupa przekazała łącznie 577 lokali, w porównaniu do 714 sztuk w roku 2022.

Więcej informacji prasowych

Agnieszka Staniszewska
Agencja PRoStrategic Communication 

Tel: 501 975 997
agnieszka.staniszewska@prsc.pl


Wszelkie pytania i sprawy związane z Walnym Zgromadzeniem prosimy kierować na adres mailowy: wza@inpro.com.pl

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży