Inpro

Od 2011 roku INPRO S.A. na
GPW w Warszawie

Spółka Inpro powstała w 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych oraz liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Najnowsze raporty

Raport bieżący 3/2024dokument PDF, rozmiar 19 KB Raport bieżący 1/2024dokument PDF, rozmiar 120 KB Raport bieżący 27/2023dokument PDF, rozmiar 115 KB Raport bieżący 26/2023dokument PDF, rozmiar 113 KB Raport bieżący 25/2023dokument PDF, rozmiar 116 KB Raport bieżący 24/2023dokument PDF, rozmiar 120 KB
Raporty bieżące Raporty okresowe

Prezentacje

Wyniki po I kwartale 2023dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki za 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki po III kwartale 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB Wyniki po I półroczu 2022dokument PDF, rozmiar 1 MB
Więcej

Mieszkania w idealnej formie. INPRO buduje w Elblągu!

Spółka INPRO wchodzi na elbląski rynek, oferując wielorodzinną inwestycję mieszkaniową. To pierwsza na terenie Elbląga inwestycja jednego z czołowych, trójmiejskich deweloperów, łącząca bezpieczeństwo, komfort oraz najnowocześniejsze udogodnienia dla mieszkańców.

Nowy wymiar komfortu

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaje 68 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (od 41 do 70 m²), pozwalających na znalezienie funkcjonalnego lokalu dostosowanego do sprecyzowanych potrzeb przyszłych mieszkańców. Spółka planuje zakończenie tego etapu inwestycji do końca września przyszłego roku

Spółka Inpro z pozwoleniem na użytkowanie dla VI etapu inwestycji osiedla Optima, budynek O! Umożliwia ono rozpoczęcie procesu przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom.

Spółka Inpro z pozwoleniem na użytkowanie dla VI etapu inwestycji osiedla Optima, budynek O! Umożliwia ono rozpoczęcie procesu przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom.

Zlokalizowane w Gdańsku Jasieniu osiedle Optima to odpowiedź na potrzeby mieszkańców Trójmiasta i każdego, kto swoją przyszłość wiąże z nadmorskim otoczeniem. Kompleks budynków wielorodzinnych oraz domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej, to osiedle z szeregiem dodatkowych udogodnień zewnętrzną siłownią, dużymi placami zabaw oraz wielofunkcyjnymi boiskami. Otoczenie osiedla to liczne tereny zielone z urokliwym oczkiem wodnym. Inwestor zadbał również o zapewnienie dostępu do obiektów handlowo-usługowych oraz przedszkola, żłobka czy sklepu wielobranżowego.

Wyniki sprzedaży Grupy INPRO w 2023 roku

Wyniki sprzedaży Grupy INPRO w 2023 roku

Grupa Kapitałowa INPRO podsumowała wstępne wyniki sprzedaży w 2023 roku. W tym okresie zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako liczbę podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 863 umów, co stanowi o 105% więcej niż w 2022 roku. Jednocześnie w 2023 roku Grupa przekazała łącznie 577 lokali, w porównaniu do 714 sztuk w roku 2022.

Nowość – kompleks Rumia Centralna już w sprzedaży!

Nowość – kompleks Rumia Centralna już w sprzedaży!

Trójmiejski deweloper INPRO wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Rumia Centralna. Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Sobieskiego w Rumi. Pięcioetapowa inwestycja obejmie łącznie 6 budynków z lokalami mieszkalnymi, pasażem handlowo-usługowym oraz licznymi udogodnieniami i rozbudowaną strefą rekreacyjną wkomponowaną w zrewitalizowane nabrzeże rzeki Zagórska Struga. Zakończenie budowy I etapu zaplanowane jest na koniec października 2025 roku.

INPRO rozpoczyna realizację 2 ostatnich budynków na osiedlu City Park

INPRO rozpoczyna realizację 2 ostatnich budynków na osiedlu City Park

INPRO rozpoczęło budowę dwóch ostatnich budynków na osiedlu City Park. Inwestycja powstaje w gdańskiej dzielnicy Zaspa z dostępem do bogato rozbudowanej infrastruktury, a jednocześnie w otoczeniu przyrody - w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Jana Pawła II i jedyne 2,5 km od morza. W ramach tej fazy inwestycji zaplanowano 189 mieszkań i 20 lokali handlowo-usługowych.

Drugi etap gdańskiego Konceptu gotowy do użytku

Drugi etap gdańskiego Konceptu gotowy do użytku

Deweloper INPRO S.A. otrzymał pozwolenie na użytkowanie kolejnych dwóch budynków Ci D w ramach osiedla Koncept w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Mieści się w nich łącznie 88 mieszkań o metrażach od 41 do 89 m2. W realizacji jest jednocześnie trzeci i ostatni już etap tej inwestycji. Klienci mogą wybierać spośród 85 dostępnych mieszkań.

Więcej informacji prasowych

Agnieszka Staniszewska
Agencja PRoStrategic Communication 

Tel: 501 975 997
agnieszka.staniszewska@prsc.pl


Wszelkie pytania i sprawy związane z Walnym Zgromadzeniem prosimy kierować na adres mailowy: wza@inpro.com.pl

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży