Władze Spółki - Dla inwestora - INPRO S.A.
Inpro

Władze Spółki

Główni akcjonariusze INPRO to jednocześnie zarząd firmy. Tworzą go Piotr Stefaniak, Krzysztof Maraszek i Zbigniew Lewiński.

Piotr Stefaniak - Prezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Prezes Zarządu

Krzysztof Maraszek - Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński - Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Prezes Zarządu

Jest Prezesem Zarządu od momentu założenia Spółki w 1987 roku. Odpowiedzialny jest za strategię, pozyskanie finansowania, koordynację prac poszczególnych departamentów. Posiada tytuł magistra. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej o specjalności budownictwo miejskie i przemysłowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, gdzie później awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji. Odznaczony „Srebrnym Krzyżem Zasługi” oraz brązową i srebrną odznaką „Zasłużony dla Budownictwa i PMB”.

Krzysztof Maraszek

Wiceprezes Zarządu

W firmie INPRO początkowo zatrudniony był jako Pełnomocnik Dyrektora, później jako Dyrektor ds. Produkcji, a od 1993 roku jako Wiceprezes Zarządu. W Spółce odpowiedzialny jest za przygotowanie projektów oraz sprzedaż. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. W Instytucie Budownictwa Lądowego zdobył specjalność z konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W swojej wcześniejszej karierze zawodowej zajmował kierownicze stanowiska, m.in.: w Gdańskim Kombinacie Budowy Domów oraz Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Stanowisko Wiceprezesa Zarządu piastuje od 1993 roku (wcześniej był Pełnomocnikiem Dyrektora oraz Dyrektorem ds. Produkcji i Rozwoju). W Spółce odpowiedzialny jest za generalne wykonawstwo. Posiada wyższe wykształcenie techniczne – tytuł inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na kierowniczych stanowiskach m.in.: w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, Wojewódzkiej Spółdzielni Budownictwa w Nowym Targu, Gdańskim Kombinacie Budowy Domów.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.