Władze Spółki - Dla inwestora - INPRO S.A.
Inpro

Władze Spółki

Główni akcjonariusze INPRO to jednocześnie zarząd firmy. Tworzą go Piotr Stefaniak, Krzysztof Maraszek i Zbigniew Lewiński.

Piotr Stefaniak - Prezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Prezes Zarządu

Krzysztof Maraszek - Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Maraszek

Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński - Wiceprezes Zarządu

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Piotr Stefaniak

Prezes Zarządu

Jest Prezesem Zarządu od momentu założenia Spółki w 1987 roku. Odpowiedzialny jest za strategię, pozyskanie finansowania, koordynację prac poszczególnych departamentów. Posiada tytuł magistra. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej o specjalności budownictwo miejskie i przemysłowe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, gdzie później awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji. Odznaczony „Srebrnym Krzyżem Zasługi” oraz brązową i srebrną odznaką „Zasłużony dla Budownictwa i PMB”.

Krzysztof Maraszek

Wiceprezes Zarządu

W firmie INPRO początkowo zatrudniony był jako Pełnomocnik Dyrektora, później jako Dyrektor ds. Produkcji, a od 1993 roku jako Wiceprezes Zarządu. W Spółce odpowiedzialny jest za przygotowanie projektów oraz sprzedaż. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. W Instytucie Budownictwa Lądowego zdobył specjalność z konstrukcji budowlanych i inżynierskich. W swojej wcześniejszej karierze zawodowej zajmował kierownicze stanowiska, m.in.: w Gdańskim Kombinacie Budowy Domów oraz Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zbigniew Lewiński

Wiceprezes Zarządu

Stanowisko Wiceprezesa Zarządu piastuje od 1993 roku (wcześniej był Pełnomocnikiem Dyrektora oraz Dyrektorem ds. Produkcji i Rozwoju). W Spółce odpowiedzialny jest za generalne wykonawstwo. Posiada wyższe wykształcenie techniczne – tytuł inżyniera budownictwa. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na kierowniczych stanowiskach m.in.: w Elbląskim Kombinacie Budowlanym, Wojewódzkiej Spółdzielni Budownictwa w Nowym Targu, Gdańskim Kombinacie Budowy Domów.

W skład Rady Nadzorczej INPRO S.A. wchodzą:

Jerzy Glanc – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Krzysztof Gąsak – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Łukasz Maraszek – Sekretarz Rady Nadzorczej

Szymon Lewiński – Członek Rady Nadzorczej

Wojciech Stefaniak – Członek Rady Nadzorczej

Beata Krzyżagórska-Żurek –  Członek Rady Nadzorczej

Mariusz Linda - Członek Rady Nadzorczej

 

W skład Komitetu Audytu INPRO S.A. wchodzą:

Krzysztof Gąsak

Jerzy Glanc

Beata Krzyżagórska- Żurek

Mariusz Linde


 

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy