Inpro

Podstawowe informacje o INPRO S.A.

Spółka Inpro powstała w 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych oraz liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Inpro w swojej ofercie ma mieszkania  w segmencie popularnym oraz o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe oraz świadczy usługi budowlane.

Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wyszukaną jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.

Golf Park - Tuchom
City Park - Gdańsk Zaspa
Wróbla Staw domy - Gdańsk Jasień
Kwartał Uniwersytecki - Gdańsk Przymorze
Kwartał Kamienic - Gdańsk Główne Miasto
Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa
Chmielna Park – Gdańsk Wyspa Spichrzów
Zobacz inwestycje zrealizowane

Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Spółka szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Inpro jest również w czołówce trójmiejskich deweloperów pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Inpro S.A. zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajęła wysokie pozycje w rankingach magazynów branżowych. Od 17 lutego 2011 r. akcje Inpro S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa zamierza umacniać swoją silną pozycję w dotychczasowych sektorach działalności, w tym przede wszystkim na rynku deweloperskim. Spółka INPRO będzie koncentrować swoją działalność na rynku trójmiejskim plus okolice – Pruszcz Gdański, Rumia, w segmencie mieszkań popularnych i o podwyższonym standardzie.

Relacje inwestorskie

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży