Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

City Park Inpro SA

Jedno miejsce, tak wiele możliwości...

Osiedle City Park to zespół 6 nowoczesnych, jedenastokondygnacyjnych budynków z lokalami usługowymi zlokalizowanymi w parterach budynków D, E, F. Łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wygodnego i komfortowego życia: wysoki standard, doskonałą komunikację oraz świetną lokalizację. Położone jest w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, nieopodal rozległego parku, jedynie 2,5 km od morza.

Wszystkie budynki posiadają 2 hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w dwie szybkobieżne windy. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia.

Na terenie osiedla wykonaliśmy boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, tereny zielone, małą architekturę oraz parkingi naziemne.

Wszystkie budynki na osiedlu City Park w ramach obecnego założenia inwestycyjnego zostały wybudowane. Nie ma możliwości przeprowadzenia już zmian aranżacyjnych.


W aktualnej ofercie posiadamy
1 mieszkanie

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 6.350 netto/m2

Aby umówić się na wizytę na budowie w celu obejrzenia niesprzedanych mieszkań prosimy o kontakt z działem sprzedaży 58 34 00 381,

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu.
Dzieci do lat 7 z racji na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

Aranżacje

Wszystkie budynki na osiedlu City Park w ramach obecnego założenia inwestycyjnego zostały wybudowane, możliwość zmian aranżacyjnych została ZAKOŃCZONA.


KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.