Przedszkola na terenie osiedla
Boisko wielofunkcyjne

Najważniejszy jest dobry start!

Zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość kupując komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Inwestycja powstaje w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Nowatorów2 km od obwodnicy trójmiejskiej i zaledwie 6 km od lotniska im. Lecha Wałęsy. Osiedle Start to przede wszystkim gwarancja jakości i wygody. Inwestycja powstaje w dwóch etapach, w ramach których utworzonych zostanie łącznie 8 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszczących w sumie 316 mieszkań (etap I – 157 lokali, etap II – 159 lokali). Dzięki takim udogodnieniom jak położone na terenie inwestycji lokale handlowo-usługowe czy plac zabaw wszystko to, co najważniejsze będzie dla mieszkańców na wyciągnięcie ręki! Dodatkowo w bliskiej odległości od osiedla znajdują się liczne tereny zielone oraz lasy.

Otwarcie ogólnodostępnego boiska w Gdańsku Kokoszkach!

W środę 01.09 nastąpiło przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego w Gdańsku Kokoszkach!

W ramach wydarzenia odbyły się liczne turnieje, zabawy, a także poczęstunek i koncert Gracjana Kalandyka wraz z zespołem.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę podczas pikniku. 

Otwarcie przedszkola

na terenie osiedla Start

Dnia 1 września na terenie I etapu osiedla Start nastąpiło otwarcie Publicznego Przedszkola nr 9 w Gdańsku, prowadzonego przez „Pozytywne Inicjatywy”.

Pod opieką placówki znajduje się łącznie 76 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Miejsce to wyróżnia się wysokim standardem i doskonale wykształconą kadrą. Nowoczesny budynek zapewnia atrakcyjnie wyposażone i przestronne sale, których piękne przestrzenie zagwarantują podopiecznym dobre samopoczucie. Z przedszkolem połączony jest plac zabaw z ławeczkami oraz miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Funkcjonowanie tego typu placówki na terenie osiedla stanie się dużym udogodnieniem dla wszystkich rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Przedszkole na terenie osiedlaPrzedszkole na terenie osiedla

Wszystko na miejscu

Dostęp do usług codziennego użytku będzie dla mieszkańców Osiedla Start na wyciągnięcie ręki. W ramach każdego etapu parter jednego z budynków zostanie przeznaczony na dostępną dla wszystkich część handlowo-usługową, złożoną z 3 lokali użytkowych. Według wstępnych deklaracji na terenie inwestycji powstaną: piekarnio-cukiernia ze strefą kawiarnianą, sklep spożywczy, a także klinika stomatologiczna.

W bliskim otoczeniu znajdują się także wszystkie niezbędne miejsca, takie jak np. szkoły i przedszkola. Kolejnym atutem jest sąsiedztwo całej gamy różnych sklepów takich jak Lidl, Biedronka, centrum Auchan czy Ikea, ale również kościoła, restauracji, placówki pocztowej czy stacji paliw. Dzięki temu wszystkie niezbędne sprawy można wykonać w drodze do domu.

Przedszkole oraz lokal usługowyPrzedszkole oraz lokal usługowy

Piękna i funkcjonalna

przestrzeń osiedla

Na Osiedlu Start powstanie osiem budynków trzy- i pięciokondygnacyjnych. Etap I obejmuje 157 mieszkań, a etap II będzie składał się ze 159 mieszkań.

Na terenie Osiedla zaplanowano cztery podziemne hale garażowe, które będą bezpośrednio skomunikowane  z budynkami (C i D oraz E i G).  Dodatkowo zaprojektowana została przestrzeń przeznaczona na boxy do użytku mieszkańców. Wszystkie budynki pięciokondygnacyjne będą wyposażone w nowoczesne windy.

 

Zielone otoczenie

Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą przydomowe ogródki, które z pewnością staną się idealną przestrzenią na spędzanie wolnego czasu dla rodziny i znajomych. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą wyposażone w balkony oraz loggie.

Ponadto wokół inwestycji zostaną wykonane ogólnodostępne tereny zielone, które mogą posłużyć jako idealne miejsce do spacerów oraz wypoczynku.

Najwyższa jakość

Osiedle Start to architektura oparta na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Walory estetyczne nie są oczywiście jedyną zaletą naszego budownictwa. W inwestycji najważniejszą rolę odgrywa jakość, którą widać między innymi w wykorzystywanych materiałach i sposobie wykonania.

Bezpieczeństwo to podstawa

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców  Osiedle Start będzie wyposażone w system monitoringu CCTV. Dzięki temu rozwiązaniu  teren zostanie objęty kontrolą przez 24 godziny na dobę.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Szybki i bezpośredni dojazd

do centrum Gdańska

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km. 

 

Bajpas kartuski

Nowoczesny przystanek PKM ok. 800 m od inwestycji Start

Do końca 2022 roku zostanie zmodernizowane połączenie kolejowe przebiegające przez Kokoszki. Prace przy „bajpasie kartuskim" są podzielone na dwie części: modernizację ok. 16 km linii Gdańsk Kokoszki – Stara Piła – Żukowo – Glincz oraz odbudowę ok. 1,5 km toru na odcinku Gdańsk Kiełpinek – Gdańsk Kokoszki.

Przebudowa stacji PKP umożliwi mieszkańcom osiedla dogodny i bezpośredni dojazd do wielu miejsc w Trójmieście oraz powiecie kartuskim. Nowy przystanek PKM Gdańsk Kokoszki znajdować się będzie ok. 800 m od inwestycji StartW grudniu 2020 r. PKP PLK S.A. wybrały konsorcjum firm PHU Rajbud oraz Torhamer na wykonawcę prac budowlanych dla tzw. bajpasu kartuskiego.

(grafika, źródło: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.)

 

Rozbudowa pobliskiej infrastruktury

Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej na odcinku liczącym ok. 1,2 km od ul. Otomińskiej do ul. Nowatorów. Zakres prac przewiduje utworzenie dwóch pasów jezdni w każdym kierunku, co znacznie ułatwi komunikację w tym obszarze i zminimalizuje zatory drogowe. Dodatkowo wybudowane zostaną nowe chodniki i oświetlenie, a wzdłuż części inwestycji powstanie także droga rowerowa. Prace zostaną  zakończone w grudniu 2021 r.

 

Lasy i tereny zielone

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Współtworzymy Miasto

INPRO w ramach współpracy z Gminą Miasta Gdańska sfinansowało i wybudowało ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Obiekt sportowy jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Gdańska. Boisko o nawierzchni poliuretanowej EPDM z podbudową i wymiarach ok. 34 m x 18,5 m dostosowane jest do różnych dyscyplin sportowych. Wyposażone jest w dwie bramki do piłki ręcznej, dwa kosze do koszykówki. Na terenie boiska powstało ogrodzenie o wysokości 4,1 m oraz piłkochwyty o wysokości 6,1 m. Inwestycja obejmuje również ciąg pieszy o szerokości 2 m i długości 34 m. Zamontowane zostały także elementy małej architektury: 5 ławek, 1 kosz oraz 7 stojaków na rowery.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Aktualne zdjęcia z budowy

Etap II

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie II etapu osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)
Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)
Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)Zdjęcia z budowy etapu II (aktualizacja 11.07.2022)

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży