Pruszcz Gdański lokalizacja osiedla Debiut z ofertą nowych mieszkań na sprzedaż - INPRO S.A.
Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Walory komunikacyjne

Zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska

Urząd Miasta zapewnił bezpłatną linię autobusową, dostępną dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, na terenie miejscowości kursuje także bezpośredni autobus do Gdańska. Osiedle Debiut zlokalizowane jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji autobusowej i kolejowej mieszkańcy bardzo szybko i łatwo mogą dojechać do dowolnego miejsca w Trójmieście. Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy i autostrady A1. Przez miasto przebiega również linia kolejowa.

Okolica

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczym miastem, położonym w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta. Na terenie miejscowości znajdują się liczne tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych i siłownie zewnętrzne. W mieście regularnie odbywają się także spływy kajakowe po rzece Raduni, a także prężnie działa Aeroklub Gdański. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają także liczne ścieżki rowerowe, prowadzące m.in. do Gdańska.

Sportowo i koncertowo

W mieście funkcjonują m.in. szkółki sportowe dla najmłodszych mieszkańców, dwa komfortowe baseny i lodowisko. Latem w amfiteatrze i na terenie parku odbywają się liczne przedstawienia teatralne, występy kabaretowe i koncerty. W ramach Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego przygotowywane są atrakcje dla dzieci, takie jak skate park, górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Obecnie trwają prace nad budową Muzeum Pruszcza Gdańskiego i kina.

Wygodna infrastruktura

Rodzice mogą posłać swoje dzieci do funkcjonujących w mieście przedszkoli, a wkrótce powstanie także nowy żłobek. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm, dzięki którym mieszkańcy znajdują zatrudnienie, takich jak: LPP czy Zakłady Mięsne Nowak. Na terenie miejscowości znajduje się wiele sklepów wielkopowierzchniowych, w tym Tesco, Biedronka, a także centra dystrybucyjne Poczty Polskiej i Lidl.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży